Zastanawiasz się w jaki sposób możesz łatwo i efektywnie wzmocnić swoją markę osobistą w Social Mediach? Zdjęcia na LinkedIn to jedno z rozwiązań, które pomoże Ci budować wirtualne relacje zarówno z Klientami, jak i współpracownikami. Odpowiednie zdjęcie profilowe przyciągnie uwagę Twoich odbiorców, a także wzmocni Twoją wiarygodność. W końcu większość z nas jest wzrokowcami i lubi widzieć z kim współpracuje. Zapraszam do lektury mojego najnowszego wpisu, z którego dowiesz się:

 • dlaczego zadbanie o swój wizerunek w Social Mediach jest tak istotne
 • jak dobre zdjęcie na LinkedIn może pomóc Ci zwiększyć swoją skuteczność w komunikacji on-line
 • jak zrobić profesjonalne zdjęcie na LinkedIn i nie tylko
 • w jakich kanałach możesz wykorzystać swoje profesjonalne zdjęcia

Nowa rzeczywistość w Social Mediach

Prowadzenie swojego biznesu, ubieganie się o nową pracę, czy kontakt z Klientem odbywają się w dużej mierze on-line. I choć praca zdalna towarzyszy nam już od 3 lat, o wiele trudniej jest nawiązywać relacje, które opierają się jedynie na wirtualnym kontakcie. Chciałbym przekonać Cię do tego, abyś zadbał/a o swój profesjonalny wizerunek i dostosował/a go do obecnej sytuacji. Na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważne jest budowanie swojej marki osobistej w Social Mediach. LinkedIn jest obecnie jednym z najpopularniejszych medium społecznościowym dla profesjonalistów, dlatego zadbanie o swój profil pozwoli Ci kreować swoją markę osobistą efektywnie, ale przede wszystkim – wiarygodnie!

 

Fotograf Biznesowy Warszawa

Zdjęcia Fotografa Biznesowego w Warszawa w przestrzeniach WeWork Mennica Legacy. Zdjęcia zostały opublikowane na LinkedIn oraz innych Social Mediach.

Skuteczna komunikacja na Linkedinie – wyróżnij się! 

Bez względu na to czy LinkedIn jest Twoim narzędziem do budowania sieci kontaktów, czy jest to dla Ciebie platforma sprzedażowa to warto od początku zadbać o swój wizerunek.  Obojętnie jaki jest powód Twojej aktywności, niezwykle ważne jest to abyś mógł wyróżnić się na tle innych użytkowników nie tylko merytorycznie, ale też wizualnie! Zdjęcie na Linkedin to nie tylko wizytówka Twojego profilu, ale przede wszystkim pierwsza rzecz, jaką widzą osoby odwiedzające Twój profil. Odpowiednia fotografia nie tylko pozwoli Ci się wyróżnić na Linkedin, lecz także idealnie odda Twój charakter i temperament. Jak zrobić dobre zdjęcie? Poniżej podpowiedź.

Fotografia na LinkedIn

Zdjęcia na LinkedIn – Tomasz Rudolf

fotografia zdjęcia linkedin

Istnieje wiele sposobów na zrobienie idealnego zdjęcia na LinkedIn, jednym z nich może być m.in.: wybór odpowiedniego tła. Może być ono w mniej standardowym kolorze czarnym, jak podczas sesji u RemigiuszaPiotra lub Natalii, Dominiki czy Izy. Inną opcją są zdjęcia na szarym tle. Na taką sesję biznesową zdecydowała się firma Eppendorf. Klientom, którzy chcą skrócić dystans, proponuję zdjęcia portretowe w domu np. jak u Jolanty. 

Zdjęcie na LinkedIn – jak się przygotować?

Myśląć o zdjęciu na LinkedIn istotne jest dobranie odpowiedniego stroju i makijażu. Ważne, aby oba te elementy były wyważone i wzajemnie się uzupełniały. Jeśli nie możesz zdecydować się na to, jaki strój będzie najlepszy, to zabierz ze sobą ulubione rzeczy, które towarzyszą Ci w pracy. Chętnie pomogę Ci dobrać strój podkreślający Twój charakter. Jeśli chodzi o makijaż, powinien podkreślać Twoją urodę, ale nie dominować jej. W zdjęciach biznesowych rekomenduję naturalny look, który wygląda świeżo i profesjonalnie, jednak ostatnie słowo należy do Ciebie. 

Na każdą sesję, która organizuję, zapraszam wizażystkę, która profesjonalnie zadba o Twój makijaż. Zastanawiasz się co jeszcze powinieneś/aś wiedzieć przed sesją? Jeśli zastanawiasz się jak powinna wyglądać sesja zdjęciowa na LinkedIn, która zapraszam Cię na mój blog, gdzie dowiesz się jak buduje relacje podczas sesji

Fotografia i zdjęcia biznesowe

Zdjęcia na linkedIn – Monika Jelinek

zdjecia na linkedIn - Monika Jelinek

Sesja zdjęciowa na linkedIn w Warszawie

Mam nadzieję, że udało mi się przekonać Cię do tego jak istotne jest budowanie swojego wizerunku na Linkedin. Zapewne jest to tylko jeden z wielu kanałów, których obecnie używasz w celach zawodowych i prywatnych. Klienci w Warszawie często pytają mnie, czy zdjęcia portretowe można wykorzystać w Social Mediach, odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Decydując się na sesję biznesową, będziesz mógł\mogła zadbać o swój wizerunek m.in.:

 • Na LinkedInie, Facebook’u, Twitterze, Instagramie
 • Na awatarach, które reprezentują cię na Zoomie, Teamsach, Webexie i wielu innych komunikatorach
 • Na swojej stronie internetowej lub blogu
 • W stopce mailingowej
 • W CV

Jeśli dalej zastanawiasz się nad potrzebą zrobienia sesji biznesowej to przeczytaj artykuł poświęcony znaczeniu profesjonalnych zdjęć w obecnych czasach.

Decydując się na sesję zdjęć profilowych na LinedIn w Warszawie mogę zagwarantować Ci, że efekt końcowy będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz. 100 % moich Klientów jest zadowolona z moich zdjęć – Ty też będziesz. 🙂 Podczas całej sesji to Ty i Twoje samopoczucie są dla mnie kluczowe. Możesz być pewny/a, że poczujesz się pewnie i bezpiecznie, a po kilku pierwszych ujęciach pozbędziesz się całego napięcia i stresu. Termin sesji oraz szczegóły oferty możesz sprawdzić  tutaj. Z okazji zbliżających się Świąt przygotowałem także specjalną ofertę świąteczną, dzięki której możesz podarować komuś prezent, który dosłownie odmieni jego wizerunek! Sprawdź -> klik  🙂

Zdjecia na linkedin - portret Jesus Villar Candel

Zdjecia na linkedin – portret Jesus Villar Candel

Sesja dla EDPR na LinkedIn

Sesja miała na celu stworzyć wizerunek Pana Bartosza jako eksperta w dziedzinie energii wiatrowej. Zdjęcia na tle logo powstały jako identyfikacja z firmą, którą reprezentuje. EDP to firma technologiczna zajmująca się odnawialnymi źródłami energii, firma dbająca o środowisko i odpowiedzialna społecznie.

Spójność zdjęcia profilowego ze zdjęciem w tle na Linkedin było osiągnięte poprzez wykonanie go w plenerze. Dodatkowo Bartosz, reprezentując firmę związaną ze środowiskiem naturalnym i ekologią świetnie je wykorzystał aby podkreślić swój związek z odnawialnymi źródłami energii.

Fotografia na LinkedIn – Bartosz Fedurek

Zdjęcia na LinkedIn – Bartosz Fedurek

Zdjęcie na LinkedIn

Zdjęcie na LinkedIn – popraw skuteczność profilu!

Profesjonalne zdjęcia sprawią, że Twój profil LinkedIn będzie częściej wyświetlać się w wynikach wyszukiwania oraz zapadał w pamięci rekruterom. Świetne zdjęcie na LinkedIn wzbudzi zaufanie odbiorców, dzięki czemu łatwiej pozyskasz klientów i partnerów biznesowych. Zadbaj o to również wtedy, gdy szukasz pracy. Zdjęcie dobrej jakości sprawi, że rekruter spojrzy na Ciebie przychylniej.

Jeśli dalej zastanawiasz się nad potrzebą zrobienia sesji biznesowej to przeczytaj artykuł poświęcony znaczeniu profesjonalnych zdjęć w obecnych czasach.

Przed zrobieniem zdjęć na linedIn – kilka rad

Przy zamieszczaniu zdjęć na LinkedIn, warto trzymać się tych kilku prostych zasad, które pomogą stworzyć Ci atrakcyjny i profesjonalny wizerunek. Twój portret to swojego rodzaju wizytówka online, więc staranne dobranie kadrów może przyciągać uwagę i zbudować pozytywne pierwsze wrażenie, szczególnie w kontekście środowiska biznesowego, jakie oferuje LinkedIn.

 1. Spójne i wyraziste tło: Kluczowe jest, aby Twoja twarz była na pierwszym planie i wyróżniała się z tła. Przy jego wyborze postaw na spójność z Twoją kolorystyką marki, co pozwoli przyciągnąć uwagę odbiorcy i skojarzyć ją z Twoją osobą. 
 2. Spojrzenie skierowane w obiektyw i serdeczny uśmiech: To sprawi, że będziesz postrzegany jako osoba otwarta na interakcje i gotowa do nawiązania relacji. 
 3. Wyróżnik Twojej marki: Dodanie do zdjęcia na LinkedIn elementu charakterystycznego dla Ciebie, takiego jak kolor, przedmiot czy strój związany z Twoim zawodem, może pomóc w budowaniu rozpoznawalności marki. To coś, co kojarzy się z Tobą i odzwierciedla Twoją specjalizację.

 

Jak wybrać zdjęcie w tle?

Zdjęcie na Linkedin powinno być dobre jakości, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa. Zadbaj również o to, żeby przyciągało ono uwagę i było związane z Twoją pasją. Pamiętaj, że główne zdjęcie lub w tle może być dobrym pretekstem do rozmowy. Warto na zdjęciu w tle umieścić logo firmy, co przyczyni się do budowy marki osobistej. Dobrze, by grafika nawiązywała do branży, w której działasz. 

Decydując się na sesję zdjęć na LinedIn w Warszawie mogę zagwarantować Ci, że efekt końcowy będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz. 100 % moich Klientów jest zadowolona z moich zdjęć – Ty też będziesz.  Podczas całej sesji to Ty i Twoje samopoczucie są dla mnie kluczowe. Możesz być pewny/a, że poczujesz się pewnie i bezpiecznie, a po kilku pierwszych ujęciach pozbędziesz się całego napięcia i stresu. Termin sesji oraz szczegóły oferty możesz sprawdzić  tutaj

To jak, kiedy się widzimy?

Więcej informacji o moich sesjach fotograficznych

Fotografia korporacyjna

Fotografia korporacyjna wyróżnia się ujednoliceniem i stonowaniem. Mowa nie tylko o jednolitym tle, ale o postawie, ułożeniu rąk, mimice czy spojrzeniu. Zdjęcia o charakterze korporacyjnym przedstawiają członków organizacji z różnych szczebli w ujęciu hierarchii czy struktury przedsiębiorstwa.

Portret biznesowy

Portret biznesowy pomaga w tworzeniu określonego, profesjonalnego wizerunku zawodowego. Moje wieloletnie doświadczenie, długie godziny z aparatem w ręku pomoże w kreowaniu twojego profesjonalnego wizerunku. Zapraszam do obejrzenia portfolio i zapoznania się z innymi projektami typu “portret biznesowy”.

Sesja biznesowa

Zdjęcia powstałe w ramach sesji biznesowej to innymi słowy zdjęcia dopasowane do potrzeb wizerunkowych. Ten typ sesji wykonywany jest zarówno przez osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa. Głównym zadaniem fotografii biznesowej jest reprezentowanie Ciebie lub twojej Firmy w odpowiednim kontekście.