Zastanawiasz się w jaki sposób możesz łatwo i efektywnie wzmocnić swoją markę osobistą w Social Mediach? Zdjęcia na Linkedin to jedno z rozwiązań, które pomoże Ci budować wirtualne relacje zarówno z Klientami, jak i współpracownikami. Odpowiednie zdjęcia na Linkedin przyciągnie uwagę Twoich odbiorców, a także wzmocni Twoją wiarygodność. W końcu większość z nas jest wzrokowcami i lubi widzieć z kim współpracuje. Zapraszam do lektury mojego najnowszego wpisu, z którego dowiesz się:

  • dlaczego zadbanie o swój wizerunek w Social Mediach jest tak istotne
  • jak odpowiednie zdjęcia na Linkedinie mogą pomóc Ci zwiększyć swoją skuteczność w komunikacji on-line
  • jak zrobić idealne zdjęcie na Linkedin i nie tylko
  • w jakich kanałach możesz wykorzystać swoje profesjonalne zdjęcia

Nowa rzeczywistość w Social Mediach

W obecnej – pandemicznej sytuacji, musieliśmy szybko przystosować się do nowej – wirtualnej rzeczywistości. Prowadzenie swojego biznesu, ubieganie się o nową pracę, czy kontakt z Klientem odbywają się on-line. I choć praca zdalna towarzyszy nam już od ponad 6 miesięcy, o wiele trudniej jest nawiązywać relacje, które opierają się jedynie na wirtualnym kontakcie. Chciałbym przekonać Cię do tego, abyś zadbał/a o swój profesjonalny wizerunek i dostosował/a go do obecnej sytuacji. Na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważne jest budowanie swojej marki osobistej w Social Mediach. Linkedin jest obecnie jednym z najpopularniejszych medium społecznościowym dla profesjonalistów, dlatego zadbanie o swój profil pozwoli Ci kreować swoją markę osobistą efektywnie, ale przede wszystkim – wiarygodnie!

Fotograf Biznesowy Warszawa

Zdjęcia Fotografa Biznesowego w Warszawa w przestrzeniach WeWork Mennica Legacy. Zdjęcia zostały opublikowane na LinkedIn oraz innych Social Mediach.

Skuteczna komunikacja na Linkedinie – wyróżnij się! 

Bez względu na to czy Linkedin jest Twoim narzędziem do budowania sieci kontaktów, czy jest to dla Ciebie platforma sprzedażowa to warto od początku zadbać o swój wizerunek.  Obojętnie jaki jest powód Twojej aktywności, niezwykle ważne jest to abyś mógł wyróżnić się na tle innych użytkowników nie tylko merytorycznie, ale też wizualnie! Zdjęcie profilowe na Linkedin to nie tylko wizytówka Twojego profilu, ale przede wszystkim pierwsza rzecz jaką widzą osoby odwiedzające Twój profil. Warto zadbać o to, aby wyróżniało się na tle innych profilowych, oraz jak najlepiej oddawało Twój charakter i temperament – jak to zrobić? Poniżej podpowiedź.

 

Zdjęcia na Linkedin - Sesja biznesowa kobieca

Zdjęcia na Linkedin – Sesja biznesowa kobieca

Jest wiele sposobów na zrobienie idealnego zdjęcia na Linkedin, jednym z nich może być m.in.: wybór odpowiedniego tła. Może być ono w mniej standardowym kolorze czarnym, jak podczas sesji u RemiguszaPiotra lub Natalii, Dominiki czy Izy. Inną opcją są zdjęcia na szarym tle. Na taką sesję biznesową zdecydowała się firma Eppendorf. Dla klientów, którzy chcą skrócić dystans rezerwuje zdjęcia portretowe w domu np. jak u Jolanty. Równie istotne jest także dobranie odpowiedniego stroju i makijażu. Ważne, aby oba te elementy były wyważone i wzajemnie się uzupełniały. Jeśli nie możesz zdecydować się na to, jaki strój będzie najlepszy to zabierz ze sobą ulubione rzeczy, które towarzyszą Ci w pracy. Chętnie pomogę Ci dobrać strój podkreślający Twój charakter. Jeśli chodzi o makijaż, powinien podkreślać Twoją urodę, ale nie dominować jej. W zdjęciach biznesowych rekomenduję naturalny look, który wygląda świeżo i profesjonalnie, jednak ostatnie słowo należy do Ciebie. Na każdą sesję, która organizuję zapraszam wizażystkę, która profesjonalnie zadba o Twój makijaż. Zastanawiasz się co jeszcze powinieneś/aś wiedzieć przed sesją? Przeczytaj mój wpis na blogu o przygotowaniu do sesji zdjęciowej tutajtutaj!

biznesowe zdjęcia prezesa

profesjonalne zdjęcia biznesowe dla prezesa firmy

Jedna sesja – wiele możliwości

Mam nadzieję, że udało mi się przekonać Cię do tego jak istotne jest budowanie swojego wizerunku na Linkedin. Zapewne jest to tylko jeden z wielu kanałów, których obecnie używasz w celach zawodowych i prywatnych. Klienci często pytają mnie czy zdjęcia portretowe można wykorzystać w Social Mediach, odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Decydując się na sesję biznesową, będziesz mógł\mogła zadbać o swój wizerunek m.in.:

  • Na LinkedInie, Facebook’u, Twitterze, Instagramie
  • Na awatarach, które reprezentują cię na Zoomie, Teamsach, Webexie i wielu innych komunikatorach
  • Na swojej stronie internetowej lub blogu
  • W stopce mailingowej
  • W CV

Jeśli dalej zastanawiasz się nad potrzebą zrobienia sesji biznesowej to przeczytaj artykuł poświęcony znaczeniu profesjonalnych zdjęć w obecnych czasach.

Decydując się na sesję zdjęciową mogę zagwarantować Ci, że efekt końcowy będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz. 100 % moich Klientów jest zadowolona z moich zdjęć – Ty też będziesz. 🙂 Podczas całej sesji to Ty i Twoje samopoczucie są dla mnie kluczowe. Możesz być pewny/a, że poczujesz się pewnie i bezpiecznie, a po kilku pierwszych ujęciach pozbędziesz się całego napięcia i stresu. Termin sesji oraz szczegóły oferty możesz sprawdzić  tutaj. Z okazji zbliżających się Świąt przygotowałem także specjalną ofertę świąteczną, dzięki której możesz podarować komuś prezent, który dosłownie odmieni jego wizerunek! Sprawdź -> klik  🙂

To jak, kiedy się widzimy?

Więcej informacji o moich sesjach fotograficznych

Fotografia korporacyjna

Fotografia korporacyjna wyróżnia się ujednoliceniem i stonowaniem. Mowa nie tylko o jednolitym tle, ale o postawie, ułożeniu rąk, mimice czy spojrzeniu. Zdjęcia o charakterze korporacyjnym przedstawiają członków organizacji z różnych szczebli w ujęciu hierarchii czy struktury przedsiębiorstwa.

Portret biznesowy

Portret biznesowy pomaga w tworzeniu określonego, profesjonalnego wizerunku zawodowego. Moje wieloletnie doświadczenie, długie godziny z aparatem w ręku pomoże w kreowaniu twojego profesjonalnego wizerunku. Zapraszam do obejrzenia portfolio i zapoznania się z innymi projektami typu „portret biznesowy”.

Sesja biznesowa

Zdjęcia powstałe w ramach sesji biznesowej to innymi słowy zdjęcia dopasowane do potrzeb wizerunkowych. Ten typ sesji wykonywany jest zarówno przez osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa. Głównym zadaniem fotografii biznesowej jest reprezentowanie Ciebie lub twojej Firmy w odpowiednim kontekście.