fbpx

Opinie klientów

Wraz z mężem mieliśmy przyjemność pracować z Marianem przy indywidualnej sesji biznesowej. Nawet nie wyobrażałam sobie, że efekty tej sesji mogą być tak fenomenalne ! Jestem wprost zachwycona zdjęciami, które w efekcie końcowym otrzymaliśmy. Marian poświęca swoim klientom tyle czasu, ile potrzeba, aby wykonać świetne zdjęcia.

Aleksandra Chrulska

Prawnik
Potencjalnych klientów zainteresowanych biznesową sesją zdjęciową, wykonaną w sposób profesjonalny, zachęcam do wyboru Mariana. Prezentuje się On jako fotograf posiadający pasję, kwalifikacje oraz wysokiej klasy sprzęt fotograficzny. Cały proces sesji zdjęciowej oceniam na wysokim poziomie. Współpraca z Marianem to przyjemność

Tomasz Chrulski

Starszy Dyspozytor w GAZ-SYSTEM
Miałam przyjemność pracować z Marianem przy indywidualnej sesji biznesowej. Decyzja o współpracy była spontaniczna i po otrzymaniu mejla z firmy, że potrzebują moich zdjęć, kontakt do Mariana pojawił się jako jeden z pierwszych adresów w Google. Zdjęcia są piękne nawet bez obróbki. Sama współpraca to czysta przyjemność.

Izabella Przepiorkowska

Stewardessa
Sesja zdjęciowa bez względu na tematykę zwykle wiąże się ze niemałym stresem. W co się ubrać i jak zachowywać na planie zdjęciowym, żeby osiągnąć fajny efekt? Wiele razy zdarzało mi się stawać przed obiektywem, ale z Marianem Chrzan okazało się to dziecinnie proste. Jeszcze przed sesja otrzymałam konspekt jak przygotować się do zdjęć.

Małgorzata Ejma

Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji w Urząd Miasta Wałcz
Bardzo dziękujemy za współpracę! Pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera to coś, co zapamiętamy z naszego spotkania. Efekty sesji bronią się same. Wpisujemy się do grona zadowolonych klientów. Polecamy każdemu, komu zależy na profesjonalnej sesji biznesowej 🙂

Małgorzata Majcherek

Employer Branding w Fireup.pro
Sesja zdjęciowa dla wielu to niemały stres. Dzięki Marianowi była świetną przygodą dla wielu z nas. Bardzo doceniamy jego profesjonalizm w każdym calu oraz świetne relacje z klientem od samego początku. Fotografia biznesowa na najwyższym poziomie.

Patrycja Szóstka

Dyrektor Działu Marketingu i Umów - Piast
Serdecznie polecam, współpraca z Marianem to najlepszy wybór jakiego można dokonać w fotografii biznesowej ? polecam każdemu kto ceni sobie profesjonalizm i indywidualne podejście. Przemiła atmosfera a efekt zdjęć niesamowity! Fotografia biznesowa w najlepszym wykonaniu.

Grażyna

HR Business Partner
Marian jest niesamowitym fotografem - nie tylko świetny w swoim fachu ale też wspaniały jeśli chodzi o budowanie relacji z klientem. Bardzo doceniam też jego profesjonalizm połączony ze skromnością i naturalnością. Polecam fotografie biznesową w wykonaniu Mariana.

Krzysztof Renski

Digital Transformation/ C-Level Executive w INNOVATICA
Jestem bardzo zadowolona z wyników sesji biznesowej. Marian to nie tylko przemiła osoba ale przede wszystkim profesjonalista, który w pełni wywiązuje się ze swojego zadania. Już przed spotkaniem Marian starał się mnie poznać oraz zrozumieć jakie są moje oczekiwania a w trakcie sesji z uwaga słuchał moich komentarzy i z cierpliwością odpowiadał na pytania.

Paulina Wierzcholska

Buyer | Merchandiser | Operations Manager at The TJX Companies
Marian wnosi do współpracy, niesamowity ładunek naturalnej lekkości budowania relacji z ludźmi, w taki sposób, że pojawia się radość i spokój. Na pewno pomaga w tym jego zaangażowanie, chęć zadbania o swojego Klienta oraz wiara, że zawsze można znaleźć najlepszy pomysł, najlepsze rozwiązanie, tak by rezultat był jak najlepszy.

Michał Dąbski

Praktyczna psychologia w biznesie i sporcie
Profesjonalny fotograf zarówno, jeśli chodzi o umiejętności, efekty sesji, terminowość działań, jak i kontakt z Klientem. Najwyższy poziom!

Marta Sułkowska

Account Manager w Clue PR
Bardzo profesjonalne podejście, piękne zdjęcia. Fotografia biznesowa w wykonaniu Mariana to prawdziwy profesjonalizm.

Olga Tobiasz

Manager of Brand & Marketing Communication Division at Empik Group
Marian Chrzan to fotograf dbający o najmniejsze szczegóły. Efektem była pełna profesjonalizmu, humoru i ciepła współpraca w trakcie sesji, a po sesji zdjęcia, które przerosły moje wszelkie oczekiwania. Serdecznie dziękuję.

Bartek Gorder

Prezes Zarządu w Home Zone Group
Sesja zdjęciowa z Marianem to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm z dozą humoru i fachowe rady to zdecydowanie jego wizytówka. Fotografia biznesowa na najwyższym poziomie. Polecam, polecam, polecam 🙂

Edyta Banach

Event Specialist w The Heart Tech

Współpracuję z:

logo_link4
logo_sunrise_system
współpraca-prodigious-logo
netto_nowe logo
logo fireup.pro
leo burnett logo
logo-eppendorf
aviva-logo
logo fundacja KIDS
logo_usp zdrowie
memcare_logo
alior bank
the heart technology logo

Więcej moich sesji:

Sesja biznesowa

Zdjęcia biznesowe to innymi słowy zdjęcia dopasowane do potrzeb wizerunkowych moich klientów. Ten typ sesji wykonywany jest zarówno przez osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa. Głównym zadaniem fotografii biznesowej jest reprezentowanie Ciebie lub twojej Firmy w odpowiednim kontekście.

Portret biznesowy

Portret biznesowy pomaga w tworzeniu określonego, profesjonalnego wizerunku zawodowego. Moje wieloletnie doświadczenie, pełne zaangażowanie, długie godziny z aparatem w ręku pomoże w kreowaniu twojego profesjonalnego wizerunku. Współpraca? Zapraszam do obejrzenia portfolio.

Fotografia korporacyjna

Fotografia korporacyjna wyróżnia się ujednoliceniem i stonowaniem. Mowa nie tylko o jednolitym tle, ale o postawie, ułożeniu rąk, mimice czy spojrzeniu. Zdjęcia o charakterze korporacyjnym przedstawiają członków organizacji z różnych szczebli w ujęciu hierarchii czy struktury przedsiębiorstwa.

Call Now Button