Opinie klientów

Miałam przyjemność pracować z Marianem przy indywidualnej sesji biznesowej. Decyzja o współpracy była spontaniczna i po otrzymaniu mejla z firmy, że potrzebują moich zdjęć, kontakt do Mariana pojawił się jako jeden z pierwszych adresów w Google. Zdjęcia są piękne nawet bez obróbki. Sama współpraca to czysta przyjemność.

Izabella Przepiorkowska

Stewardessa
Bardzo dziękujemy za współpracę! Pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera to coś, co zapamiętamy z naszego spotkania. Efekty sesji bronią się same. Wpisujemy się do grona zadowolonych klientów. Polecamy każdemu, komu zależy na profesjonalnej sesji biznesowej 🙂

Małgorzata Majcherek

Employer Branding w Fireup.pro
Sesja zdjęciowa dla wielu to niemały stres. Dzięki Marianowi była świetną przygodą dla wielu z nas. Bardzo doceniamy jego profesjonalizm w każdym calu oraz świetne relacje z klientem od samego początku. Fotografia biznesowa na najwyższym poziomie.

Patrycja Szóstka

Dyrektor Działu Marketingu i Umów - Piast
Serdecznie polecam, współpraca z Marianem to najlepszy wybór jakiego można dokonać w fotografii biznesowej ? polecam każdemu kto ceni sobie profesjonalizm i indywidualne podejście. Przemiła atmosfera a efekt zdjęć niesamowity! Fotografia biznesowa w najlepszym wykonaniu.

Grażyna

HR Business Partner
Marian jest niesamowitym fotografem - nie tylko świetny w swoim fachu ale też wspaniały jeśli chodzi o budowanie relacji z klientem. Bardzo doceniam też jego profesjonalizm połączony ze skromnością i naturalnością. Polecam fotografie biznesową w wykonaniu Mariana.

Krzysztof Renski

Digital Transformation/ C-Level Executive w INNOVATICA
Jestem bardzo zadowolona z wyników sesji biznesowej. Marian to nie tylko przemiła osoba ale przede wszystkim profesjonalista, który w pełni wywiązuje się ze swojego zadania. Już przed spotkaniem Marian starał się mnie poznać oraz zrozumieć jakie są moje oczekiwania a w trakcie sesji z uwaga słuchał moich komentarzy i z cierpliwością odpowiadał na pytania.

Paulina Wierzcholska

Buyer | Merchandiser | Operations Manager at The TJX Companies
Marian wnosi do współpracy, niesamowity ładunek naturalnej lekkości budowania relacji z ludźmi, w taki sposób, że pojawia się radość i spokój. Na pewno pomaga w tym jego zaangażowanie, chęć zadbania o swojego Klienta oraz wiara, że zawsze można znaleźć najlepszy pomysł, najlepsze rozwiązanie, tak by rezultat był jak najlepszy.

Michał Dąbski

Praktyczna psychologia w biznesie i sporcie
Profesjonalny fotograf zarówno, jeśli chodzi o umiejętności, efekty sesji, terminowość działań, jak i kontakt z Klientem. Najwyższy poziom!

Marta Sułkowska

Account Manager w Clue PR
Bardzo profesjonalne podejście, piękne zdjęcia. Fotografia biznesowa w wykonaniu Mariana to prawdziwy profesjonalizm.

Olga Tobiasz

Manager of Brand & Marketing Communication Division at Empik Group
Marian Chrzan to fotograf dbający o najmniejsze szczegóły. Efektem była pełna profesjonalizmu, humoru i ciepła współpraca w trakcie sesji, a po sesji zdjęcia, które przerosły moje wszelkie oczekiwania. Serdecznie dziękuję.

Bartek Gorder

Prezes Zarządu w Home Zone Group
Sesja zdjęciowa z Marianem to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm z dozą humoru i fachowe rady to zdecydowanie jego wizytówka. Fotografia biznesowa na najwyższym poziomie. Polecam, polecam, polecam 🙂

Edyta Banach

Event Specialist w The Heart Tech

Współpracuję z

logo_link4
logo_sunrise_system
współpraca-prodigious-logo
netto_nowe logo
logo fireup.pro
leo burnett logo
logo-eppendorf
aviva-logo
logo fundacja KIDS
logo_usp zdrowie
memcare_logo
alior bank
the heart technology logo

Więcej moich sesji

Sesja biznesowa

Zdjęcia biznesowe to innymi słowy zdjęcia dopasowane do potrzeb wizerunkowych moich klientów. Ten typ sesji wykonywany jest zarówno przez osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa. Głównym zadaniem fotografii biznesowej jest reprezentowanie Ciebie lub twojej Firmy w odpowiednim kontekście.

Portret biznesowy

Portret biznesowy pomaga w tworzeniu określonego, profesjonalnego wizerunku zawodowego. Moje wieloletnie doświadczenie, pełne zaangażowanie, długie godziny z aparatem w ręku pomoże w kreowaniu twojego profesjonalnego wizerunku. Współpraca? Zapraszam do obejrzenia portfolio.

Fotografia korporacyjna

Fotografia korporacyjna wyróżnia się ujednoliceniem i stonowaniem. Mowa nie tylko o jednolitym tle, ale o postawie, ułożeniu rąk, mimice czy spojrzeniu. Zdjęcia o charakterze korporacyjnym przedstawiają członków organizacji z różnych szczebli w ujęciu hierarchii czy struktury przedsiębiorstwa.

marianchrzan.pl używa plików cookies aby usprawnić Twoje doświadczenie. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj Cookie Policy
Call Now Button