FAQ

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania przez osoby zainteresowane realizacją sesji zdjęciowej.

1. Jak powinienem/powinnam przygotować się do zdjęć?

Przed każdą sesją wysyłam swoim klientom poradnik „Jak przygotować się do zdjęć” Jest to zbiór informacji mówiących o wyborze garderoby, kolorów, dodatków, rodzaju MakeUp-u itp.

2. Ile czasu poczekam na gotowe zdjęcia?

Po sesji indywidualnej, maksymalnie po 2 dniach wysyłam PREWKI (zdjęcia w mniejszej rozdzielczości ze znakiem wodnym) spośród tych zdjęć klient wybiera te finalne do retuszu. Na przygotowanie zdjęć zazwyczaj potrzebuję max. 3 dni roboczych.

3. Ile zdjęć zostanie wykonanych na sesji? Z ilu zdjęć wybieram te finalne do retuszu?

Ilość wykonanych zdjęć zależy od rodzaju PAKIETU, który realizujemy. Na liczbę wykonanych zdjęć wpływa ilość stylizacji jakie fotografujemy, rodzaj wykonanych zdjęć oraz ilość planów zdjęciowych. Na sesji zazwyczaj powstanie od 200 do 300 zdjęć.

4. Ile czasu trwa sesja?

Czas trwania sesji zdjęciowej dla osób indywidualnych zależy od rodzaju PAKIETU:

– PAKIET SILVER        – ok. 2h
– PAKIET GOLD          – ok. 2,5h
– PAKIET PLATINIUM  – ok. 3h

5. Gdzie odbywa się sesja?

Sesje indywidualne realizowane są w moim studio zlokalizowanym w Biurowcu Mennica Legacy Tower w Warszawie przy ul. Prostej 20.

6. Jakie rodzaje zdjęć możemy wykonać na sesji?

Poniżej prezentuję dostępne rodzaje zdjęć.

Bliski portret   

biznesowe zdjęcia prezesa

Plan amerykański           

sesja wizerunkowa Warszawa dla Aviva

Cała sylwetka

7. Jakie zdjęcia mogę sobie zażyczyć na sesji?

Rodzaje zdjęć zależą od rodzaju PAKIETU, który wybierze klient. Dla osób indywidualnych mam przygotowane trzy rodzaje pakietów:

– Pakiet SILVER to portrety lub ujęcia w planie amerykańskim na jednolity tle.
– Pakiet GOLD i Pakiet PLATINIUM to portrety lub ujęcia w planie amerykańskim na jednolitym tle oraz w przestrzeni biurowej WeWork.

8. Czy powinnam mieć MakeUp?

Profesjonalna usługa MakeUp jest wliczona w cenę każdego pakietu. Makijaż dla Pań lub zmatowienie skóry u Panów wykona profesjonalna makijażystka.

9. Jakie zdjęcia są mi potrzebne?

To zależy jakie jest ich przeznaczenie. Jeśli potrzebujesz podstawowych zdjęć do CV czy na LinkedIn to zazwyczaj proponuję Pakiet SILVER, (są to portrety oraz ujęcia w planie amerykańskim) jeśli zdjęcia mają wzbogacić stronę internetową, trafić do publikacji lub wzbogacić posty na social mediach to proponuję zróżnicowane ujęcia dostępne w Pakietach GOLD i PLATINIUM. Wykonuję wtedy zarówno bliskie portrety, ujęcia w planie amerykańskim jak i ujęcia całej sylwetki.

Call Now Button