fbpx

Portfolio

Zdjęcia biznesowe, sesje portretowe, fotografia korporacyjna to moja specjalność. Na efekt moich sesji zdjęciowych składa się długoletnie doświadczenie, nieustanne szlifowanie warsztatu, sktupulatna organizacja sesji oraz pełne zaangażowanie. Dzięki temu moge powiedziedzieć, że jestem ekspertem od stawiania ludzi w dobrym świetle.

Sesja biznesowa

Zdjęcia biznesowe to innymi słowy zdjęcia dopasowane do potrzeb wizerunkowych moich klientów. Ten typ sesji wykonywany jest zarówno przez osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa. Głównym zadaniem fotografii biznesowej jest reprezentowanie Ciebie lub twojej Firmy w odpowiednim kontekście.

Fotografia korporacyjna

Fotografia korporacyjna wyróżnia się ujednoliceniem i stonowaniem. Mowa nie tylko o jednolitym tle, ale o postawie, ułożeniu rąk, mimice czy spojrzeniu. Zdjęcia o charakterze korporacyjnym przedstawiają członków organizacji z różnych szczebli w ujęciu hierarchii czy struktury przedsiębiorstwa.

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa to inaczej sprzedaż przez zdjęcia. W tym rodzaju fotografii ważne jest ujęcie istotnych cech produktu oraz unikalnej wartości sprzedaży. Dobre zdjęcie reklamowe od razu zwróci uwagę i skradnie serce odbiorcy. Przemyślana sesja zawiera takie elementy jak konwencja kolorystyczna, kolorystyczna.

Portret biznesowy

Portret biznesowy pomaga w tworzeniu określonego, profesjonalnego wizerunku zawodowego. Moje wieloletnie doświadczenie, długie godziny z aparatem w ręku pomoże w kreowaniu twojego profesjonalnego wizerunku. Zapraszam do obejrzenia portfolio.

Fotografia eventowa

Fotografia eventowa wiąże się z dużą dynamika i różnorodnością ujęć. Rolą fotografa jest znalezienie balansu między sztywnym reportażem zgodnym z harmonogramem imprezy, a dokumentowaniem emocji i ekspresji danej chwili.

Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz jest ważna ponieważ pozwoli poznać klientom twoją działalność przed przyjściem. Dzięki wizualizacji potencjalny klient może poznać lepiej Ciebie i Twoją działalność, ocenić poziom profesjonalizmu czy określić zakres świadczonych usług.

Call Now Button