Sesja Biznesowa

Sesja biznesowa to innymi słowy zdjęcia dopasowane do potrzeb wizerunkowych. Ten typ zdjęć wykonywany jest zarówno przez osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa. Głównym zadaniem zdjęć podczas fotografii biznesowej jest reprezentowanie Ciebie lub twojej Firmy w odpowiednim kontekście. Profesjonalna fotografia to świetny moment na przeniesienie na zdjęcie cech charakteru i osobowości portretowanej osoby.

Sesja biznesowa – realizacje

Zdjęcia ponad słowa 

Obraz wyraża więcej niż tysiąc słów. Tak też jest w fotografii biznesowej, która pozwala pokazać wszystkim twoim interesariuszom określony komunikat o Tobie. Bardzo często tym komunikatem jest przemyślany i dopasowany wizerunek biznesowy. Sesja biznesowa pozwala uchwyć twój charakter, styl bycia oraz osobowość.  Celem sesji biznesowej może być odświeżenie wizerunku, nadanie nowych cech osobie lub całkowicie ujednolicenie wizerunku w ramach większych sesji korporacyjnych.

Sesja biznesowa – liczysz się TY

Podstawą bardzo dobrej współpracy między fotografem, a fotografowaną osobą jest zbudowanie dobrej relacji. Sesja biznesowa nie odbiega od tego. Dzięki nawiązanej więzi oraz zaufaniu fotografowana osoba może poczuć, że jest w dobrych rękach. W trakcie sesji bardzo ułatwia to moją pracę ponieważ efektywnie możemy pracować nad kolejnymi ujęciami, które doprowadzą nas do oczekiwanego efektu końcowego.

Przykłady sesji z życia wzięte

Sesja w ramach fotografii biznesowej może przebiegać w sposób spontaniczny. Tak własnie wyglądała sesja dla Remigiusza z Łodzi. Tutaj masz historię pierwszej części, a tutaj opis drugiego podejścia. Jednak większość firm wybiera bardziej ramowy sposób podejścia do fotografii. Takie sesje charakteryzują się powtarzalnym tłem, ustawieniem modeli. Przykład takiego podejścia to sesja wizerunkowa dla Fireup.pro z Rybnika. Innym typem sesji korporacyjnej z przymrużeniem oka są sesje dla Memcare. Tutaj miałem okazje robić sesje kilkukrotnie, a efekty można zobaczyć w pierwszej i drugiej części opisu Memcare. Innym przykładem zdjęć tego typu jest sesja dla Andrzeja czy Daniela.

Jeśli spodobała Ci się sesja biznesowa to zapraszam do obejrzenia całego portfolio. Sesje biznesowe, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność. Tutaj przeczytasz więcej o innych sesjach biznesowych, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Jeśli masz pytania do sesji lub jej przebiegu to zapraszam do przeczytania się z FAQ.

Call Now Button