Historia fotografii biznesowej – Remigiusza cz. 2

Profesjonalne portrety biznesowe Remigiusza stały się bardzo ważnym elementem mojej strony www oraz świetnie wzbogacają moje portfolio. Sesja z Remkiem okazała się bardzo spontanicznym działaniem, a efekt przekroczył nasze oczekiwania. Bliski portret – fotografia biznesowe charakteryzują się skupieniem uwagi odbiorcy na twarzy fotografowanej osoby. Od strony technicznej bardzo istotna jest kwestia światła, jego charakter odpowiednio dobrane tło oraz kadrowanie. Od strony odbiorcy ważna jest mimika i świetna prezencja osoby ze zdjęcia. Czarne tło oraz centralne światło tworzy męski charakter zdjęcia. Mimo faktu, że zdjęcie zostało wykonane z zamysłem fotografii biznesowej to nie jednokrotnie usłyszałem, że świetnie nadawałoby się do reklamy, zegarków, kosmetyków do zarostu lub męskich perfum i zgodzę się z tym 🙂 Jest na prawdę mocne i męskie w odbiorze.

Sesja biznesowa Warszawa Remigiusz Remigiusz

Sesja biznesowa Remigiusza. Cel to tworzenie profesjonalnego portretu męskiego.

Fotografia biznesowa Łódź

Kwestia rozwiązań technicznych to oczywiście nie wszystko. Do tego, że fotografia biznesowe Remigiusza mają taki, a nie inny charakter oczywiście przyczynił się sam model. Twarz, zarost, spojrzenie, odzież to niesamowicie istotne elementy zdjęcia, które tworzą świetną całość. Sesja pt. Fotografia biznesowa Łódź Remigiusz II cieszą się takim zainteresowaniem, że po ich publikacji otrzymałem na prawdę dużo zapytań o możliwość wykonania tego typu zdjęć biznesowych zarówno od kobiet jak i od mężczyzn. Asystentki zarządu, specjalistki od marketingu mocno zwróciły uwagę na te fotografie, widząc prezesa swojej firmy w takiej właśnie odsłonie. I wcale mnie to nie dziwi, bo taki portret biznesowy na prawdę świetnie wydobywa i podkreśla męski charakter. Jak się okazało kobiety w czerni również wyglądają świetnie co możesz zobaczyć tutaj na zdjęciach biznesowych Natalii. Inny przykład świetnej fotografii biznesowej na czarnym można zobaczyć na zdjęciach Marty tutaj.

Zobacz pierwszą część sesji “Fotografia Biznesowa Łódź Remigiusz”  tutaj

Inne zdjęcia biznesowe

Profesjonalne portret męski w Warszawie

Profesjonalny portret męski w Wydaniu Michała. Zdjęcia wykonane w Astorii w Warszawie

biznesowe zdjęcia prezesa

Profesjonalne zdjęcia biznesowe Piotra Araka z Polskiego Instytutu Ekonomicznego.

sesja wizerunkowa warszawa

Sesja wizerunkowa w Warszawie. Mężczyzna na czarnym tle.

Współpraca

Jeśli zainteresowały Cie sesja wizerunkowa pracowników to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutajPortrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalnośćTutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą vouchera, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.