Piękny uśmiech

Poznajcie Dominikę, która zdecydowała się skorzystać z mojej oferty na Indywidualną Sesję Biznesową. Kiedy przyjechała do studia, jej przepiękny uśmiech natychmiast oczarował mnie i wizażystkę! Wiedzieliśmy już, że będzie pięknie prezentował się na zdjęciach, więc postanowiliśmy do jak najbardziej wyeksponować. Ja – dobrą i wesołą atmosferą, natomiast moja wizażystka Marta podkreśliła uśmiech pięknym i wyrazistym kolorem szminki. Jest to kolejny dowód na to, że odpowiedni makijaż biznesowy, zrobiony przez profesjonalistkę świetnie sprawdza się na sesji. O tym, dlaczego warto zdecydować się na taką profesjonalny make up możecie przeczytać na blogu.

Tło zdjęć do social media

Podczas sesji testowaliśmy zarówno różne tła, jak i stylizacje, które Dominika zabrała ze sobą. Jej pomysłem były zdjęcia w czarnym golfie, w którym wyglądała świetnie. Odpowiednio dobrane tło do zdjęć wizerunkowych do social media to niezwykle istotny aspekt. To na jakie tło zdecydujemy się podczas sesji wpływa na efekt końcowy sesji, a także definiuje branżę oraz osobę, które jest na zdjęciach. Jeśli chcemy wyciąć naszą sylwetkę i umieścić ją w prezentacji lub na stronie internetowej, idealnie sprawdzi się tło jednolite, szare lub białe. Czarne tło do zdjęcia biznesowego, choć niezwykle eleganckie, nie nada się do obróbki graficznej, za to świetnie sprawdzi się np. jako zdjęcie profilowe, wyróżniając się na tle innych profili. Zajrzyjcie tutaj, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej. W przypadku Dominiki już po kilku ujęciach okazało się, że czarne tło było strzałem w dziesiątkę. Idealnie podkreślało zarówno uśmiech Klientki, jak i jej minimalistyczny i dobrze dobrany strój. 

Siła zdjęć wizerunkowych w Social Media

Dominika jest fizjoterapeutką, zdjęć wizerunkowych potrzebowała do pokreślenia swojej marki osobistej na Facebooku, Instagramie oraz na stronie internetowej dominikarosinska.pl. Dobrze wykonane zdjęcia mogą zostać wykorzystane w różnych kanałach komunikacji z Klientami oraz Partnerami Biznesowymi. Przykładem mogą być zdjęcia dla dr Aleksandry Jagielskiej, sesji wizerunkowej dla Kasi, czy sesja firmowa dla MID Europe Partners. Szczególnie w obecnej, coraz bardziej wirtualnej rzeczywistości warto zainwestować w swój wizerunek w sieci i wyróżnić się na tle konkurencji jako profesjonalista. O tym, jak zrobić to skutecznie m.in.: na LinkedIn możesz przeczytać tutaj. 

Efekt naszych starań był natychmiastowy, Dominika prezentowała się świetnie i naturalnie niemal na każdym ujęciu! Odpowiednio dobrany, strój, makijaż i dobra atmosfera podczas sesji sprawiły, że uzyskaliśmy efekt WOW! Klienta uznała, że ma idealne zdjęcia wizerunkowe do social media. Jeśli podobają Ci się zdjęcia Dominiki i jesteś gotowy/a odmienić swój profesjonalny wizerunek zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty Indywidualnych Zdjęć Biznesowych. Zajrzyj tutaj, lub skontaktuj się ze mną telefonicznie. Dobra atmosfera i fantastyczne zdjęcia – gwarantowane ☺

Współpraca

Jeśli zainteresowały Cie zdjęcia wizerunkowe do social media to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutajPortrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalnośćTutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą do zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sesji dla firm oraz dla osób indywidualnych. Zobacz również portfolio wideo dla firm, jeśli poszukujesz filmu.