Kolejną osobą sfotografowaną przeze mnie na sesji dla Polskiego Instytutu Ekonomicznego była Katarzyna Dębkowska.

“Kierownik zespołu foresightu gospodarczego. Posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu i realizacji badań typu foresight w obszarach społeczno-gospodarczych. W analizach wyników badań specjalizuje się w wykorzystaniu metod statystyki wielowymiarowej. Autorka publikacji dotyczących modeli biznesu, upadłości przedsiębiorstw, foresightu gospodarczego i technologicznego. Absolwentka matematyki na Uniwersytecie Warszawskim, doktor nauk ekonomicznych.”

Zdjęcia trafiły na stronę www Instytutu, zostaną też wykorzystane w mediach oraz w komunikacji.

Tutaj świetnie zagrały dodatki w postaci kolczyków, oraz rewelacyjnie dobrany profesjonalny makijaż. Kolorystycznie zgrały się świetnie.

Inne sesje wizerunkowe kobiece

profesjonalna sesja biznesowa Ola

Portret biznesowy radcy prawnego Aleksandry Profesjonalna kobieca sesja zdjęciowa na czarnym tle miała podkreślać nie tylko profesjonalizm ale i pogodny charakter. Aleksandra wykorzystała zjęcia na stornie internetowej oraz w social mediach. Kliknij na zdjęcie Aleksandry i zobacz więcej zdjęć.

Fotografia biznesowa dla Magdy z Bobbys

Fotografia biznesowa dla Magdy z Bobbys

Zdjęcia wizerunkowe do social media 5

Zdjęcia wizerunkowe do social media – Dominika

 

Zdjęcia Biznesowe w Plenerze Pani Katarzyny

Współpraca

Jeśli zainteresowały Cie portret prezesa to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutajPortrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalnośćTutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą vouchera, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.