Ekspert od stawiania ludzi w dobrym świetle

Korzystając z moich usług możesz być pewny/a, że spełnię Twoje oczekiwania, a ewentualny stres związany z pozowaniem, zniknie zaraz po kilku minutach rozmowy. Współpracuję z najlepszym zespołem specjalistów, m.in. z profesjonalną wizażystką i rewelacyjną retuszerką, a to pozwala realizować sesje zdjęciowe na najwyższym poziomie.

Zdjęcia moich klientów wyróżnia autentyczny, naturalny wygląd. Prezentuję nieszablonowe podejście do portretu biznesowego. Szukam oryginalnych ujęć przy zachowaniu ogólnie przyjętego kanonu fotografii biznesowej. Podczas sesji mamy okazję się poznać, aby móc wydobyć z Ciebie więcej niż tylko ładną prezentację.

Specjalizuję się w fotografii biznesowej, wizerunkowej i komercyjnej. Moje doświadczenie oraz warsztat fotograficzny sprawiają, że podczas sesji zdjęciowej jestem w stanie osiągnąć głębszy przekaz niż tylko najlepszą prezentację fotografowanej osoby. Konkretne, męskie spojrzenie oraz skrupulatna organizacja sesji składają się na świetne rezultaty widoczne na zdjęciach. 

Nie tylko fotografia

Oprócz samego fotografowania spełniam się również, jako szkoleniowiec. Po zaproszeniu do współpracy przez Fotoformę z powodzeniem tworzę i prowadzę regularne warsztaty z „Fotografii biznesowej” dla osób z całej Polski. Od ponad dwóch lat jestem również ambasadorem marki PROFOTO oraz profesjonalnym fotografem marki CANON. W mojej karierze udzieliłem również kilku wywiadów m.in. dla gazeta.pl, Mariusza Grudnia ze Związku Polskich Artystów Fotografików. Natomiast dzięki jednemu z ostatnich prowadzonych przez Krzysztofa Basela „Fotoforma Masterclass” dołączyłem do grona najlepszych fotografów biznesowych w Polsce. Kolejne zaproszenie od Michała Treutlera do wywiadu z cyklu “Przegląd portfolio” gdzie rozmawialiśmy bardzo konkretnie o biznesie fotografa.

Rozwój i wzrost

W przeciągu kilku lat stworzyłem rozpoznawalną markę fotografa i wypracowałem unikatowy styl zdjęć. W około 2 lata pojawiłem się na liście TOP fotografów biznesowych w Polsce. Z roku na rok przybywa mi nowych klientów, a Ci którzy mieli okazję stanąć przed moim obiektywem z pełnym zaufaniem wracają lub polecają mnie dalej. Na swojej wizytówce Google posiadam ponad 170 pięcio-gwiazdkowych opinii. Mogę pochwalić się kilkudziesięcioma publikacjami w magazynach oraz wieloma sesjami poprawkowymi po innych fotografach. Obecnie planuję skupić się na klientach z segmentu premium. Moim kolejnym krokiem jest stworzenie kursów online oraz rozwinięcie portfolio o format video.

Moje osiągnięcia

Wykonanych zdjęć portretowych
85%

Moje zdjęcia to atrakcyjny i autentyczny wygląd prezentowanych osób.

Poprawionych wizerunków biznesowych
100%

Przekonaj się jaką wartość ma na prawdę dobre zdjęcie.

Sesji zrealizowanych w siedzibie klienta
75%

Dzięki mobilnemu studiu wykonam sesję zdjęciową w przestrzeni Twojej firmy.

Zadowolonych klientów
100%

Dołącz do grona klientów, którzy wybrali najwyższy poziom obsługi.

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej? Zapraszam do obejrzenia wywiadu 🙂

Kilka miesięcy temu zostałem zaproszony do udzielenia wywiadu z cyklu “W obiektywie”, który powstał przy współpracy Canon Polska i Gazeta.pl. Nie urywam, że było to dla mnie wyjątkowe wyróżnienie oraz przyjemność, ponieważ do tego cyklu zostali zaproszeni fotografowie najlepsi w swojej dziedzinie z całej Polski.
Wywiad był skierowany do fotografów, ale dużo mówię o swoim stylu pracy, wartościach i ważnych aspektach sesji zdjęciowej. Jeśli zastanawiasz się, czy powinienem wykonać sesje zdjęciową dla Twojej firmy, to zaparzam Cię do zapoznania się z filmem. 🙂

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

DOŚWIADCZENIE

Gwarantuję organizację sesji zdjęciowej, która nie zakłóci dnia pracy w Twojej firmie

PROFESJONALNe PODEJŚCIE

Szybko nawiązuję relację z osobami z każdego szczebla zawodowego, czego efektem są świetne zdjęcia

UNIKALNE SPOJRZENIE

Gwarantuję oryginalne kadry i autentyczny wygląd fotografowanych osób

MOBILNE STUDIO

Dysponuję mobilnym studiem zdjęciowym co pozwala mi wykonać sesję w siedzibie Twojej firmy 

PODGLĄD W CZASIE SESJI

W trakcie sesji możesz na bieżąco podejrzeć jak wyglądasz na zdjęciu na podłączonym do aparatu macbooku

POPRAWKI RETUSZERSKIE

Do 3 dni po oddaniu materiału możesz zgłosić mi uwagi dotyczące retuszu

E-BOOK JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PROFESJONALNEJ SESJ ZDJĘCIOWEJ

Najważniejsze rady dla osób szukających informacji przed sesją zdjęciową.

Call Now Button