fbpx

Voucher

Pomysł na prezent

Zaskocz bliską osobę prezentem w postaci vouchera na profesjonalną sesję biznesową. Karta podarunkowa jest alternatywą tradycyjnego prezentu, który odpowie na potrzeby bliskiej osoby. Często tą potrzebą jest wyrażenie swojej osoby podczas sesji portretowej. Ten rodzaj sesji to inaczej zdjęcia dopasowane do potrzeb wizerunkowych. Dając prezent w postaci karty podarunkowej na sesje zdjęciową podarujesz również możliwość kształtowania wizerunku biznesowego. Podczas takiej sesji przenoszę cechy charakteru i osobowości na zdjęcia portretowe, które potem staną się istotną częścią profesjonalnego wizerunku. 

Profesjonalne podejście

Podstawą bardzo dobrej współpracy między fotografem, a fotografowaną osobą jest zbudowanie dobrej relacji. W trakcie sesji wypracowanie zaufania oraz nawiązanie więzi jest kluczowe, ponieważ fotografowana osoba może poczuć, że jest w dobrych rękach. Tak samo jest podczas sesji realizowanej w ramach karty podarunkowej. Dobre samopoczucie, entuzjazm, otwartość podczas sesji biznesowej pozwala uchwyć Twój charakter, styl bycia oraz osobowość.

Główne cechy karty podarunkowej:

100% zadowolenia 

Realizacja w Warszawie

3 miesiące ważności

Szczegóły sesji w ramach karty podarunkowej

Miejscem realizacji sesji jest otwarta przestrzeń biznesowa w WeWork na ul. Prostej 20 w Warszawie. Każdy voucher podarunkowy jest spersonalizowany oraz posiada 3 miesięczny okres na przeprowadzenie sesji. Efektem sesji zdjęciowej z udziałem wizażystki (w przypadku kobiet ) jest przekazanie 3 profesjonalnych zdjęć. 

Prowadzący sesje fotograficzną

Marian – fotograf

Specjalizuję się w fotografii biznesowej, wizerunkowej i komercyjnej. Moje doświadczenie oraz warsztat fotograficzny sprawiają, że podczas sesji zdjęciowej jestem w stanie osiągnąć głębszy przekaz niż tylko najlepszą prezentację fotografowanej osoby. Konkretne, męskie spojrzenie oraz skrupulatna organizacja sesji składają się na świetne rezultaty widoczne na zdjęciach.

Moją fotografię wyróżnia autentyczny wygląd osób na zdjęciach oraz nieszablonowe podejście do portretu biznesowego. Szukam oryginalnych ujęć przy zachowaniu ogólnie przyjętego kanonu fotografii biznesowej. Podczas sesji staram się zawsze poznać osobę pozującą, aby móc wydobyć z portretu coś więcej niż tylko ładną prezentację.

Marta – make up

Nazywam się Marta Przybysz. Makijażem zajmuję się od ponad 6 lat. Cały czas dbam o swój rozwój, dlatego na moim koncie jest wiele odbytych szkoleń i warsztatów, m.in.w Warszawskiej Akademii Wizerunku – Wioletty Uzarowicz czy Anety Nowackiej-Susik, uznanej makijażystki gwiazd.

Bardzo ważny jest dla mnie kontakt z klientem. Jego satysfakcja i zadowolenie to dla mnie priorytet, więc uważnie słucham Waszych oczekiwań i makijażowych preferencji. Profesjonalizm to wiedza i umiejętności, które Wam oferuje, ale również dobór kosmetyków – używam tych najlepszej jakości m. in. Estee Lauder, Marc Jacobs, Mac …

Specjalizuje się m.in. w makijażach biznesowych podczas sesji zdjęciowych. Mój zawód daje mi poczucie spełnienia, w szczególności wtedy, kiedy poznaje fantastycznych ludzi.

Zamów voucher na sesje portretową

Wybrane realizacji sesji portretowych

Call Now Button