Voucher podarunkowy

Podaruj wyjątkowy prezent dla najbliższej osoby w postaci ekskluzywnej sesji zdjęciowej.

Pomysł na prezent

Zaskocz bliską osobę prezentem w postaci vouchera na profesjonalną sesję biznesową. Karta podarunkowa jest alternatywą tradycyjnego prezentu, który odpowie na jej potrzeby. Często tą potrzebą jest wyrażenie swojej osoby podczas sesji portretowej. Ten rodzaj sesji to inaczej zdjęcia dopasowane do potrzeb wizerunkowych. Dając prezent w postaci karty podarunkowej na sesje zdjęciową podarujesz również możliwość kształtowania wizerunku biznesowego. Podczas takiej sesji przenoszę cechy charakteru i osobowości na zdjęcia portretowe, które potem staną się istotną częścią profesjonalnego wizerunku. 

Profesjonalne podejście

Podstawą bardzo dobrej współpracy między fotografem, a fotografowaną osobą jest zbudowanie dobrej relacji. W trakcie sesji wypracowanie zaufania oraz nawiązanie więzi jest kluczowe, ponieważ fotografowana osoba może poczuć, że jest w dobrych rękach. Tak samo jest podczas sesji realizowanej w ramach karty podarunkowej. Dobre samopoczucie, entuzjazm, otwartość podczas sesji biznesowej pozwala uchwyć charakter, styl bycia oraz osobowość.

Zamów voucher na sesje portretową

Główne cechy karty podarunkowej:

100% zadowolenia 

Realizacja w Warszawie

3 miesiące ważności

Voucher podarunkowy zawiera:

  • Osoba obdarowana otrzyma 4 zdjęcia po profesjonalnym retuszu.
  • Zdjęcia mogą być na 2 tłach (do wyboru: wykonane zdjęć zarówno na jednolitym tle jak i w przestrzeniach We Work).
  • Przygotowanie i profesjonalny make up.
  • Przygotowanie oraz przeprowadzenie sesji trwa ok 2h.  
  • Wyboru daty i godziny dokonuje osoba obdarowana po wcześniej konsultacji z fotografem.
  • Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w cenie 150 zł netto

Jeśli masz pytania dotyczące szczegółów sesji lub jej przebiegu to zapraszam do zapoznania się z FAQ.

Voucher podarunkowy na sesje zdjęciową

2300 zł brutto
4 zdjęcia z możliwością dostosowania 2 stylizacji na 2 tłach
Opcje

Voucher podarunkowy na sesje zdjęciową

2300 brutto
4 zdjęcia z możliwością dostosowania 2 stylizacji na 2 tłach
Opcje

Zasady wykorzystania Vouchera Podarunkowego

Miejscem realizacji sesji jest otwarta przestrzeń biznesowa w WeWork na ul. Prostej 20 w Warszawie. Efektem sesji zdjęciowej z udziałem wizażystki (w przypadku kobiet ) jest przekazanie 4 profesjonalnych zdjęć.  Zasady wykorzystania karty podarunkowej:

  • W razie nieplanowanych zdarzeń losowych istnieje możliwość  przeniesienia sesji na inny, wyznaczony przez fotografa dzień. 
  • Osoba obdarowana w każdej chwili może zdecydować się na dokupienie dodatkowych zdjęć. Cena dodatkowego zdjęcia to 100 zł netto.
  • Sesja odbywa się w profesjonalnym studiu fotograficznym w  WeWork Mennica Legacy Tower ul. Prosta 20 w Warszawie
  • Możliwość wykorzystania vouchera w terminie 3 miesięcy.

Prowadzący sesje fotograficzną

Marian – fotograf

Specjalizuję się w fotografii biznesowej, wizerunkowej i komercyjnej. Moje doświadczenie oraz warsztat fotograficzny sprawiają, że podczas sesji zdjęciowej jestem w stanie osiągnąć głębszy przekaz niż tylko najlepszą prezentację fotografowanej osoby. Konkretne, męskie spojrzenie oraz skrupulatna organizacja sesji składają się na świetne rezultaty widoczne na zdjęciach.

Moją fotografię wyróżnia autentyczny wygląd osób na zdjęciach oraz nieszablonowe podejście do portretu biznesowego. Szukam oryginalnych ujęć przy zachowaniu ogólnie przyjętego kanonu fotografii biznesowej. Podczas sesji staram się zawsze poznać osobę pozującą, aby móc wydobyć z portretu coś więcej niż tylko ładną prezentację.

Marta – make up

Nazywam się Marta Przybysz. Makijażem zajmuję się od ponad 6 lat. Cały czas dbam o swój rozwój, dlatego na moim koncie jest wiele odbytych szkoleń i warsztatów, m.in.w Warszawskiej Akademii Wizerunku – Wioletty Uzarowicz czy Anety Nowackiej-Susik, uznanej makijażystki gwiazd.

Bardzo ważny jest dla mnie kontakt z klientem. Jego satysfakcja i zadowolenie to dla mnie priorytet, więc uważnie słucham Waszych oczekiwań i makijażowych preferencji. Profesjonalizm to wiedza i umiejętności, które Wam oferuje, ale również dobór kosmetyków – używam tych najlepszej jakości m. in. Estee Lauder, Marc Jacobs, Mac …

Specjalizuje się m.in. w makijażach biznesowych podczas sesji zdjęciowych. Mój zawód daje mi poczucie spełnienia, w szczególności wtedy, kiedy poznaje fantastycznych ludzi.

Zamów voucher na sesje portretową

Opinie

Życzliwość w parze z talentem - w dużym skrócie tak podsumowuje współpracę z Marianem. Przyjemny człowiek, który ma genialne oko i cudowną umiejętność przełamywania barier, dzięki czemu już od początku modelu czuje się komfortowo.

Karolina Wężyk - Łabuńko

Psycholog
Bardzo polecam współpracę z Marianem. Zdjęcia wyszły super, atmosfera podczas sesji bardzo przyjemna i nieformalna. Na pewno każdy otrzyma swoje wymarzone zdjęcia. Gorąco polecam współprace z Marianem. Jestem bardzo zadowolona z finalnego wyglądu zdjęć biznesowych.

Paulina Acckermann

Psycholog
To była fantastyczna współpraca. Nie dość, że Marian fantastycznie rozładowuje atmosferę podczas sesji - co w przypadku osób, które nie lubią zdjęć jest wielkim plusem - to jeszcze efekt końcowy jest tak rewelacyjny, że ciężko się zdecydować, które zdjęcia wybrać. Bardzo polecam!

Ilona Szumska

Polski Instytut Ekonomiczny
Marian jest niesamowitym fotografem - nie tylko świetny w swoim fachu ale też wspaniały jeśli chodzi o budowanie relacji z klientem. Bardzo doceniam też jego profesjonalizm połączony ze skromnością i naturalnością. Polecam fotografie biznesową w wykonaniu Mariana.

Krzysztof Renski

Digital Transformation/ C-Level Executive w INNOVATICA

Bezpieczeństwo podczas zdjęć

Wraz z zespołem dokładamy starań by sesja zdjęciowe odbywały w bezpiecznych warunkach. Dbamy o dystans społeczny, a wszelki kontakt jest ograniczony do minimum. Przed oraz w trakcie sesji wszelkie narzędzia i sprzęty są dezynfekowane, a my przez cały czas nosimy maseczki. Między uczestnikami sesji mamy obowiązkową 15 minutową przerwę techniczną, która przeznaczona jest na dezynfekcję oraz przygotowanie planu dla kolejnych uczestników.

Wybrane realizacji sesji portretowych

Call Now Button