Dziś opowiem o zdjęciach biznesowych w plenerze, które miałem przyjemność wykonywać w Warszawie. Jedną z takich sesji była sesja organizowana z Kasią, która pracuje w Acciona Nieruchomości. Kasi zależało na tym, aby połączyć profesjonalny wizerunek z jej prywatną pasją jaką jest między innymi miłość do… psów! Jesteście ciekawi jak nam poszło? Zapraszam do lektury!

Zdjęcia biznesowe również w plenerze

Zdjęcia biznesowe nie zawsze związane są z portretami na jednolitym tle. W wielu przypadkach Klienci decydują się na wybór lokalizacji poza studiem, jest to dobry wybór jeśli:

  • Chcesz wykorzystać swoje zdjęcia w różnych kanałach komunikacji
  • Chcesz wyróżnić się na tle swoich konkurentów
  • Oprócz wizerunku profesjonalisty chcesz zaprezentować także swoje pasje, odkryć przed Klientami i Partnerami rąbek swojego prywatnego życia
  •  Masz swoje ulubione miejsce w plenerze, które wywołuje w Tobie dobre emocje i
    sprawia, że czujesz się sobą!

Jeśli choć na jeden z powyższych punktów odpowiedziałeś/aś TAK – zdjęcia biznesowe w plenerze są dla Ciebie!

Zdjęcia Biznesowe w Plenerze Pani Katarzyny

Różne odsłony wizerunku profesjonalisty

Jedną z takich sesji miałem okazję wykonać wraz z Kasią, której zależało na tym, aby profesjonalny wizerunek połączyć z nowoczesnością i miejskim krajobrazem. Moimi ulubionymi miejscami w Warszawie do zdjęć biznesowych w plenerze są okolice ASTORIA Premium Offices oraz hol biurowca, a także Warsaw Spire i otoczenie biurowca Mennica Legacy Tower.

Podczas sesji kilkukrotnie zmieniliśmy miejsce, tak aby wykorzystać różne perspektywy pięknego krajobrazu Warszawy. Zdecydowaliśmy się zarówno na zdjęcia między wieżowcami, jak i na tle nowoczesnej panoramy miasta z tarasu w biurowcu WeWork w Warszawie. Kasia kilka razy zmieniała swoją stylizację, aby zdjęcia pokazywały ją zarówno w bardziej profesjonalnej, jak i prywatnej odsłonie.

Elementem, który wyróżnił tę sesję na tle innych było także uczestnictwo psów Kasi, które są jej pasją. Udało nam się wykonać kilka świetnych, naturalnych ujęć, które ocieplają jej profesjonalny wizerunek i prezentują jej prywatną stronę.

Zdjęcia Biznesowe w Plenerze - Katarzyna Unold

Dlaczego warto?

Zdjęcia biznesowe w plenerze są nowoczesne oraz świetnie prezentują się w ofertach i na stronach internetowych. Profesjonalnie wykonana sesja pozwoli Ci wykorzystać zdjęcia w różnych miejscach bez potrzeby powtarzania ich. Wybór industrialnego tła w przypadku zdjęć biznesowych w plenerze dla Kasi nie był przypadkiem, ponieważ świetnie koreluje z branżą nieruchomości, w której pracuje. Podczas sesji w plenerze możesz wybrać miejsce, które najlepiej reprezentuje Ciebie, a także Twoją branżę! To, gdzie wykonamy zdjęcia zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojego pomysłu na sesję, możemy wybrać się do parku, na plac budowy lub do biura – najważniejsze, abyś to Ty czuł się w pełni sobą, a krajobraz w tle dopełniał Twój wizerunek. Jeśli dalej zastanawiasz się nad sesją w plenerze to zapraszam Ci do obejrzenia nietypowych zdjęć w zaciszu domowego ogniska Magdy, zdjęć biznesowych pracowników INVO w pierwszej i drugiej części sesji czy zdjęć wizerunkowych dla Merservice,

Współpraca

Jeśli zainteresowały Cie zdjęcia biznesowe w plenerze w Warszawie to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutajPortrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalnośćTutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Jeśli jesteś osobą indywidualną to zapraszam do zapoznania się ze szczegółami sesji indywidualnej. JEśli szukasz wyjątkowego prezentu w postaci sesji to  zobacz ofertę vouchera podarunkowego, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.

Zdjęcia Biznesowe w Plenerze Warszawa