Zdjęcia w terenie

Oprócz sesji w przestrzeni biurowej klienta lub w moim studio w WeWork Mennica Legacy wykonuje sesje zdjciowe również w miejscu pracy swoich klientów. Tak właśnie było Merservice w Warszawie. Zdjęcia dla MERSERVICE zostały wykonane w jednej z galerii handlowych, czyli w miejscu gdzie pracownicy firmy wykonują część swoich codziennych zadań.

zdjęcia biznesowe pracowników

Sesja wizerunkowa pracowników dla Merservice w Warszawie.

Zakres sesji wizerunkowej pracowników

Celem sesji dla Merservie było wykonanie zdjęć wizerunkowych pracowników, które posłużą do komunikacji wewnętrznej i zewnętrzen m.in. na stornie www czy w social mediach. Prezentowane w tym artykule zdjęcia to tylko część realizacji. Na sesję zgłosiły się osoby z całej polski. W  dniu realizacji sesji mieli okazję spotkać się po raz pierwszy i poznać się osobiście. Sesja wizerunkowa pracowników była okazją do zbudowania więzi w zespołach i także czasem dobrej zabawy.

Zaczęliśmy wcześnie rano, jeszcze przed otwarciem marketu. Mieliśmy do zaaranżowania kilka planów zdjęciowych. MerService świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych czyli m.in.:

  • PROFESJONALNY OUTSOURCING SPRZEDAŻY
  • AUDYTY W PUNKTACH SPRZEDAŻY
  • MERCHANDISING
  • ZADANIA SPECJALNE AD-HOC
  • ANALIZA DANYCH SPRZEDAŻOWYCH

Naszym zadaniem było pokazanie na zdjęciach wyżej wymienionych prac. Realizując zdjęcia biznesowe pracowników miałem okazję poznać niesamowitych młodych ludzi, którzy mimo tego, że dzielą ich czasem setki kilometrów, potrafią w jednej chwili świetnie się zgrać i skupić na pracy przed obiektywem. Sesja była dosyć wymagająca, duża ilość kadrów, lokalizacji i niewiele czasu nie pozwalały na pracę w komfortowych warunkach, mimo wszystko zrobiliśmy zdjęcia w różnych planach. Nie pomagał fakt, że warunki oświetleniowe w galerii handlowej pozostawiały wiele do życzenia. Jedna lekka lampa pozwalała uzupełnić braki światła. W plenerze radziliśmy sobie tylko przy pomocy blendy.

zdjęcia_biznesowe_pracowników

Zdjęcia wizerunkowe w trakcie pracy.

Sesja biznesowa – co jest ważne

Na codzień pracuję z osobami, które z pozowaniem nie mają wiele wspólnego. Często wspominają zdjęcia ślubne lub wykonywane przy okazji imprez rodzinnych. Jestem wymagający i oczekuję pełnego zaanagażowania i koncentracji na planie. Mam duże doświadczenie w prowadzeniu osoby przed obiektywem. Jestem w stanie naprawdę bardzo korzystnie ustawić i sfotografować najbardziej niepewne osoby. Aby to osiągnąć potrzebny jest dobry kontakt na linii fotograf-fotografowana osoba. Budowanie relacji przed obiektywem oraz oderwanie pozującej osoby od codziennych spraw to podstawa udanego zdjęcia.

Inne sesje wizerunkowe pracowników

zdjęcia wizerunkowe zespołu

Sesja wizerunkowa dla branży IT. Cel: profesjonalny wizerunek zespołu.

Zdjęcia_Firmowe_Warszawa

Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe aranżowane w biurze.

sesja-wizerunkowa-warszawa

Sesja wizerunkowa w Warszawie dla Memcare. Zobacz wybrane zdjęcia pracowników Memcare w ich miejscach pracy.

Sesja wizerunkowa Stena Recycling w Poznaniu.

Współpraca

Jeśli zainteresowały Cie sesja wizerunkowa pracowników to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutajPortrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalnośćTutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą vouchera, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.