Nietypowe zdjęcia biznesowe w Poznaniu

Sesja biznesowa to innymi słowy zdjęcia dopasowane do potrzeb wizerunkowych. Ten typ zdjęć wykonywany jest zarówno przez osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa. Głównym zadaniem zdjęć podczas fotografii biznesowej jest reprezentowanie Ciebie lub twojej Firmy w odpowiednim kontekście. W tym wpisie chciałem się podzielić szczegółami nietypowej sesji realizowanej dla Sten Recycling. Finalne zdjęcia są niepowtażalne ponieważ sesja biznesowa  miała na celu pokazać zespół ludzi zajmujących się procesem recyklingu.

Historia pewnej sesji biznesowej

Kiedy poznałem Jacka miałem możliwość w pewnym zakresie poznać też jego zakres obowiązków i przekonać się jak bardzo jest odpowiedzialny za swoich ludzi ich bezpieczeństwo i procesy, którymi zarządza. Obejrzeliśmy lokalizacje, park maszyn i zaplanowaliśmy kadry. Od początku planowaliśmy sesję wizerunkową w Swarzędzu koło Poznania w jednym z oddziałów firmy. Zależało nam na zachowaniu na zdjęciach jak najwierniejszej atmosfery panującej w tym miejscu.  Sesji miało przyświecać zdanie “Duże zabawki dla dużych chłopców”, a do tego  hałas, kurz i zapach smaru.

Działalność Stena Recycling to nie tylko szeroko zakrojony recytlingu ale przede wszystkim odzwierciedlenie trendów ekologicznych, które możemy na co dzień obserwować: zero waist, upcykling. Na stronie Stena Recycling można przeczytać “W naszym świecie nie ma bezużytecznych odpadów. Dostrzegamy wartość i nowe możliwości we wszystkim wokół nas. Wspólnie z Klientami zbieramy i poddajemy recyklingowi wszelkie odpady poprodukcyjne, dając materiałom nowe życie w kolejnych produktach. Dzięki temu gospodarowanie odpadami jest proste i korzystne dla przedsiębiorstw, a jednocześnie umożliwia zrównoważone korzystanie z ograniczonych zasobów naturalnych. Wspólnie tworzymy wartość.”

Nasze założenia

Bardzo często to klient przychodzi z pomysłem na temat przewodni sesji. W przypadku Stena Recycling właśnie tak było bo to właśnie klient zawitał do mnie w pomysłem wykonania klimatyczychych, niepowtarzalnych zdjęć. Sesja wizerunkowa pod Poznaniem okazała się wyzwaniem. Nie tylko pod względem podejścia do pracowników, ale i przekonania ich, że dobrze będą wspominać sesję zdjęciową. Wspólnie wybraliśmy najbardziej charakterystyczne miejsca na placu, wykorzystaliśmy bardzo klimatyczne otoczenie i ciężki sprzęt. Do wykonania zdjęć użyłem tylko jednej lampy błyskowej, co pozwoliło mi uzyskać surowy charakter zdjęć. W postprodukcji skupiłem się na podniesieniu kontrastu i bardzo delikatnym prawie niezauważalnym retuszu.

Inne zdjęcia wizerunkowe

zdjęcia biznesowe pracowników

Sesja wizerunkowa pracowników dla Merservice w Warszawie.

 

 

 

 

Zdjęcia dla Zespołu VIMAX.

zdjęcia dla zespołu start up

Zdjęcia dla zespołu start-up Doktor.One

Zdjęcia_Firmowe_Warszawa

Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe aranżowane między pracownikami.

zdjęcia wizerunkowe zespołu

Sesja wizerunkowa dla branży IT. Profesjonalny wizerunek zespołu.

Współpraca

Jeśli zainteresowała Cie zdjęcia w stylu sesja wizerunkowa Poznań to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutajPortrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalnośćTutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Zapraszam również do zapoznania się do oferty vouchera, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.