Sesja firmowa, czyli building4you przed obiektywem

Na stronie building4you czytamy “Nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych ekspertów z branży budowlanej w tym, inżynierów, architektów, konstruktorów oraz specjalistów z zakresu instalacji sanitarnych i elektrycznych”. “Specjalizujemy się w projektowaniu i wznoszeniu obiektów przemysłowych oferując pełen zakres usług niezbędnych do kompleksowej realizacji zleceń.

Innymi słowy building4you postawi budynek od etapu projektowania po generalne wykonawstwo i oddanie zleceniodawcy. Ważnym aspektem działań firmy jest obsługa formalno-prawna powierzonych projektów budowlanych.

Realizacja zdjęć

Dla building4you miałem okazję wykonać dwie sesje wizerunkowe w Warszawie. Pierwszą u siebie w studio, gdzie miałem  za zadanie wykonać portrety biznesowe na szarym jednolitym tle dla kadry zarządczej. Powstały również ujęcia w planie amerykańskim, które stały się później elementami zdjęcia grupowego. Kolejną lokalizacją była sala konferencyjna z ciekawymi elementami betonu, który świetnie podkreślił charakter firmy. Następnie zaaranżowaliśmy kilka scen prezentujących przykładowe sytuacje w firmie, np. podpisanie umowy lub prace nad planem budowy.

Druga część sesji wizerunkowej odbyła się na inwestycji realizowanej przez building4you. Zdjęcia grupowe były wykonane z dachu koparki i magazynu, a ich celem było ujęcie całego zespołu oraz zaprezentowanie spójnego wizerunku, jako specjalistów z branży budowlanej.

Pracując z building4you nie mam wątpliwości, że jest to zespół profesjonalistów najlepszy w swojej dziedzinie. Dla mnie jako fotografa bardzo ważne są przygotowania do sesji. Uważam, że każda godzina zainwestowana w ustalenia warunków, zapoznanie się z fotografowaną przestrzenią czy określenie finalnych oczekiwań co do sesji zaowocuje w postaci znakomitych zdjęć firmowych. Początkowa część współpracy z building4you była właśnie oparta na dobrym rozpoznaniu, wspólnym zrozumieniu i określeniu co tak naprawdę chcemy osiągnąć. Dzięki temu klient i fotograf są zadowoleni. Podsumowując, zakres zdjęć firmowych dla building4you zawierał:

  • zdjęcia wizerunkowe w przestrzeni biura,
  • zdjęcia biznesowe na jednolitym tle w swoim studio,
  • zdjęcia zespołowe wykonane z dachu hali i koparki.

Jak możesz zauważysz w tym tekście zawarte są tylko niektóre fotografie. Jeśli chcesz zobaczyć inne zdjęcia to zapraszam na mojego Facebooka. Tam na bieżąco relacjonuję przebieg sesji oraz dodaje finalne efekty współpracy z klientami.

Zdjęcia firmowe – co jest ważne?

W sesji wizerunkowej ważnym elementem jest dobranie odpowiedniego tła, światła oraz stylizacji. Dzięki tym elementom zachowujemy spójny wygląd osoby i branży, ewentualnie zajmowanego przez nią stanowiska. W tym wypadku wykorzystaliśmy elementy architektury WeWork w biurowcu Mennica Legacy Tower w Warszawie. Betonowe wsporniki świetnie pasowały nam do wizerunku firmy budowlanej. Jedno źródło światła pozwoliło nam zachować surowy charakter zdjęć. I chyba o to chodziło, bo klient ocenił sesję jako bardzo udaną.

 

Współpraca

Jeśli zainteresowały Cie zdjęcia firmowe w Warszawie to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutajPortrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalnośćTutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą vouchera, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.