Sesja wizerunkowa Warszawa

Sesja wizerunkowa z Kasią została wykonana w czasie współpracy z firmą AVIVA. Miałem wtedy przyjemność poznać grupę wybranych pracowników z całej Polski i wykonać im profesjonalne zdjęcia wizerunkowe na potrzeby kampanii AVIVA. Kasia nie miała najmniejszych problemów z pracą przed obiektywem. Praca z takimi klientami daje inne poczucie satysfakcji 🙂 Mniej skupiam się na prowadzeniu i ustawianiu osoby do zdjęcia, a bardziej staram się uchwycić jak najlepszą zaproponowaną pozę. Stylizacja Kasi to jej pomysł i propozycja. Biała marynarka w połączeniu z czarną koronkową bluzką, bardzo elegancko prezentowała się na jasnoszarym tle i podkreślała biznesowy charakter zdjęcia. Ten fakt bardzo cieszy, bo jest to namiastka wprowadzania trendów do fotografii biznesowej. Elementy koronki są sexi i zaprezentowane w subtelny sposób nie ujmują biznesowego wizerunku mało tego na pewno dodają kobiecości 🙂 .

Sesja wizerunkowa, a otoczenie

Zdjęcia zrealizowałem w studio na Żoliborzu. Pracowałem wykorzystując dwie lampy z zastosowaniem modyfikatorów zmiękczających światło. Do studia przyjechały osoby pracujące dla Aviva z całej polski. Sesja wizerunkowa najczęściej ma na celu zaprezentowanie osoby fotografowanej w jej codziennym otoczeniu. Bardzo często jest to wnętrze siedziby firmy, plener – miejsce wskazujące na konkretne miasto, wnętrze mieszkania lub kawiarnia w przypadku osób samozatrudnionych i pracujących jako freelancerzy. W tym wypadku zdjęcia wykonałem na jednolitym tle. Kasia jest przykładem, jak pięknie można zaprezentować się w biznesowej odsłonie. Inny ciekawe kobiece sesje biznesowe miałam przyjemność stworzyć dla: Natalii, Anety, Aleksandry.

Sesja wizerunkowa dla AVIVA, to zdjęcia wykonane pod konkretną grafikę zaproponowaną przez klienta. Do fotografii na jednolitym tle grafik ma za zadanie dołączyć grafikę ww wiodących kolorach firmy. Na efekty sesji traficie nie tylko w Warszawie, ale i w całym  internecie ;).

Współpraca

Jeśli zainteresowała Cie zdjęcia w stylu sesja wizerunkowa Warszawa to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutajPortrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalnośćTutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Zapraszam również do zapoznania się do oferty vouchera, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.