Sesja Korporacyjna w Warszawie

Sesja zdjęciowa dla Natalii – Head of HR & HR Product w The Heart została zrealizowana w siedzibie firmy na 38 piętrze wieżowca Warsaw Spire w Warszawie. Z The Heart mam przyjemność współpracować już od dłuższego czasu przy różnych projektach fotograficznych. Koncepcja sesji korporacyjnej na czarno-białym tle urodziła się po opublikowaniu sesji z Remigiuszem, zobaczyć ją możesz tutaj lub tutaj. Natalia ze swoimi oczekiwaniami wstrzeliła się idealnie, ponieważ w tamtym czasie nie miałem w portfolio zdjęć kobiet na czarnym tle, więc te świetnie je uzupełniły. Po zaprezentowaniu zdjęć Natalii, wzbudziły one tak pozytywne emocje, że przyniosły mi kolejne zapytania o podobne realizacje. Powstały m.in. zdjęcia Daniela, które zobaczysz tutaj. Z pewnością sesja korporacyjna na czarnym tle to jedna z koncepcji, która obecnie sprawdza się najlepiej u moich klientów.

portret biznesowy Natalia The Heart

Indywidualna kobieca sesja biznesowa

Kim jest klient?

The Heart to korporacyjny “Company Builder”, który we współpracy z międzynarodowymi korporacjami tworzy niezależne startupy, produkty i usługi. W oparciu o autorską metodykę budujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania. Ponadto wspieramy korporacje w zwiększaniu przychodów i minimalizowaniu kosztów poprzez wyszukiwanie i wdrażanie technologii dostarczanych przez ekosystem wiodących startupów z całej Europy. Więcej na: theheart.tech

Technicznie o zdjęciach biznesowych

Sesja korporacyjna w Warszawie tak jak w każdym innym miejscu wymaga przygotowań. Jako fotograf potrzebuje plan zdjęciowy, dlatego staram się wcześniej ustalić jak moje miejsce pracy będzie wyglądać. W tym celu odwiedzam siedzibę firmy (lub inne wskazane miejsce) i ustalam, jak przyszły plan zdjęciowy będzie wyglądać.

Typ: sesja korporacyjna Warszawa, wykonana dla Natalii powstała przy użyciu dwóch lamp studyjnych oraz blendy. Jest to w miarę prosty i skuteczny setup oświetleniowy. Światło główne, oświetlające twarz oraz światło ustawione w kontrze podbijające kolor włosów i świetnie rysujące linię policzka. Blenda na wprost twarzy rozbija zbyt głębokie cienie. Dobre zdjęcia korporacyjne to również perfekcyjny makijaż. W tej kwestii zawsze wspieram się usługami mistrzyni makijażu biznesowego – Marty, która wykonuje profesjonalny make up. tutaj przeczytasz więcej o wizażu.

Inne zdjęcia korporacyjne

biznesowe zdjęcia prezesa

Profesjonalny portret prezesa Polskiego Instytutu Ekonomicznego.

biznesowa fotografia wizerunkowa

Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe założyciela firmy Eagle Laser w Wałczu

sesja wizerunkowa warszawa

Sesja wizerunkowa w Warszawie. Mężczyzna na czarnym tle.

Współpraca

Jeśli zainteresowały Cie sesja korporacyjna w Warszawie to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutajPortrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalnośćTutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą vouchera, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.