Wizerunek w branży funeralnej

Sesja wizerunkowa dla firmy Memcare składała się z dwóch części, zrealizowałem ją w dwóch lokalizacjach:

  • Część pierwsza sesji to biznesowe zdjęcia portretowe wykonane w studio. Efekty tej sesji możesz zobaczyć tutaj.
  • Druga część sesji to aranżowane zdjęcia wizerunkowe, wykonane w siedzibie firmy w Warszawie przy ul. Żelaznej. Zdjęcia te powstały przy użyciu tylko jednej lampy z bardzo prostym modyfikatorem, jakim jest tzw. “garnek”. Pracowałem z wykorzystując światło odbite głównie od ścian i sufitu, pozwoliło mi to na osiągnięcie dużej plastyki miejsca, a obraz stał się bardzo przyjemny w odbiorze.

Celem sesji aranżowanej jest przedstawienie pracowników firmy w ich miejscu pracy. Wykonanie tego typu zdjęć wymaga wcześniejszego przygotowania biura, oraz ustalenia jak mają wyglądać dane ujęcia. Tego typu zdjęcia w bardzo dobry sposób prezentują klimat panujący w firmie. W naturalny sposób prezentują również pracowników. Dzięki świetnemu przygotowaniu ze strony klienta, na sesji towarzyszyło nam dużo pozytywnej energii i spokój, co bardzo dobrze wpłynęło na jej efekt końcowy. Wykonane zdjęcia świetnie prezentują się na stronie klienta, zobacz tutaj.

Memcare —  więcej o branży

Na stronie Memcare możemy przeczytać. “Naszym celem jest zostać światowym liderem w dziedzinie cyfrowych rozwiązań pogrzebowych. W przeciwieństwie do wielu naszych konkurentów stale się rozwijamy, aby zapewnić, że Memcare jest wiodącym dostawcą usług dla domów pogrzebowych i osób pogrążonych w żałobie. Jesteśmy członkiem Światowej Federacji Usług Pogrzebowych (FIAT-IFTA). Na początku 2019 roku – Memcare stało się chronionym znakiem towarowym – Memcare®

Branża funeralna, budzi w nas raczej mało pozytywne emocje. Ale pracownicy firmy z którymi miałem okazję tworzyć profesjonalne zdjęcia biznesowe, okazali się niezwykle otwartymi i pozytywnymi ludźmi. Sama propozycja wykonania zdjęć na kolorowych tłach okazała się zadziwiająca. To świetna propozycja dla ich klientów. W czasie czynności związanych z organizacją pogrzebu, potrzebujemy wsparcia takich osób. Osób, które otoczą nas ciepłem, uśmiechem i profesjonalnym wsparciem. Sesja wizerunkowa miała przybliżyć wszystkim kontrachentom misję z jaką działa Memcare nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.

Współpraca

Jeśli zainteresowała Cie sesja wizerunkowa to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutaj. Portrety, budowanie wizerunku profesjonalisty, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność. Tutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.