Zdjęcia firmowe dla SYTO

Zdjęcia firmowe w dzisiejszych czasach to nie luksus, a raczej norma/obowiązek. W dobie internetu i wciąż rosnącej konkurencji wizerunek w sieci nasz i naszej firmy ma niesamowitą wartość. Do takiego wniosku doszli Pan Erwin i Pani Aneta, małżeństwo i założyciele firmy SYTO Co-Packing

Miałem przyjemność wykonać dla nich sesję biznesową, a jej efekty widoczne są od dłuższego czasu np. na profilach LinkedIn – Erwin, Aneta.

Zależało nam na uzyskaniu profesjonalnego i autentycznego wizerunku, przyjemnego w odbiorze. Chłodne kolory otoczenia, połączone z ciepłym odcieniem skóry prezentowały się świetnie. Szalenie istotna okazała się pogodna aparycja i piękny szczery uśmiech i jest to ten składnik, który bardzo przyciąga uwagę i dostarcza pozytywnych emocji w odbiorze. Zdjęcia firmowe Pana Erwina, powstały w sumie w czasie przygotowania jego żony przez wizażystkę 🙂 Z mężczyznami pracuje się łatwiej. Zazwyczaj szybciej akceptują swój wygląd i przymykają oczy na ewentualne kompleksy. Z Paniami oczywiście jest inaczej 🙂 i doskonale to rozumiem. Punktów do zaakceptowania jest więcej, garderoba, dodatki, make up, włosy tutaj wszystko musi się zgadzać i tworzyć harmonię. Samo podejście do swojego wyglądu na zdjęciu to bardzo psychologiczny proces.

 

Jak pozować do zdjęć firmowych?

Od dawna fotografia biznesowa trzyma się pewnych standardów, które staram się naginać, albo całkowicie łamać. W internecie jest bardzo dużo zdjęć osób z “założonymi rękami”. Oczywiście niejednokrotnie, sam wykonywałem takie zdjęcia na prośbę klienta, jeśli jednak jest taka okazja to staram się uciekać od tych schematów. Tak też się stało na sesji dla SYTO. W pracy z Panem Erwinem miałem dużą swobodę w działaniu. Jego naturalny luz, dystans do siebie i swoboda bardzo ułatwiły mi wypracowanie naturalnych kadrów.

 

Współpraca

Jeśli zainteresowała Cie sesja wizerunkowa to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutaj. Portrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność. Tutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji. Zapraszam równiesz do zapoznania sie z ofertą kart podarunkowych.