Historia zdjęć biznesowych Remigiusza

 

Sesja wizerunkowa z Remigiuszem okazała się bardzo spontanicznym, trochę zabawnym zbiegiem okoliczności. Jakiś czas temu otrzymałem telefon od jednej z moich klientek:

– Panie Marianie, szukamy fotografa, który wykona zdjęcia biznesowe dla naszego prezesa, zdjęcia na czarnym tle.

Odpowiadam, że oczywiście nie ma problemu, że chętnie takie zdjęcia wykonam.

– Ale nie ma Pan takich w swoim portfolio, a my chcemy pokazać prezesowi jak mógłby wyglądać.

Poprosiłem o dwa dni z myślą, że w tym czasie zrealizuję taką sesję w celu uzupełnienia swojego portfolio. Idąc za ciosem umieściłem ogłoszenie na jednej z grup na facebooku, szukam mężczyzny chętnego na zdjęcia biznesowe. Bardzo sprawnie odpowiedział Remigiusz. Po krótkiej rozmowie okazało się, że Remigiusz mieszka pod Łodzią. Pomyślałem sobie zdjęcia biznesowe Łódź czemu nie? Trochę czasu zajmie mi dojazd, dochodzi opcja znalezienia i rezerwacji studia, może być ciężko tak z dnia na dzień. Ku mojemu zaskoczeniu Remigiusz był przejazdem w Warszawie i mógł pojawić się w studio dosłownie w ciągu 1 godziny. “Czas na działanie jest teraz”, zastanowiłem się jaki efekt chciałbym uzyskać, w miarę sprawnie przygotowałem plan zdjęciowy i wykonałem kilka testowych zdjęć biznesowych koledze ze studia. Drobne poprawki, odległości lamp od tła i wszystko wyglądało dobrze.

Fotografia biznesowa Łódź

Remigiusz przyjechał do studia przygotowany, okazało się, że brał udział w jakimś castingu, że ma ze sobą ubrania, które świetnie pasowały nam do zaplanowanego kadru. Zazwyczaj sugeruje swoim klientom przed sesją jak się przygotować do zdjęć biznesowych. Tutaj i tutaj możesz przeczytać o tym więcej. Na codzień Remek jest nauczycielem wychowania fizycznego. Na naszych biznesowych zdjęciach wyszedł po prostu rewelacyjnie. Zdjęcia świetnie wzbogacają moje portfolio i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Dla Remigiusza zdjęcia biznesowe będą świetnym wyróżnikiem, które pozwolą mu bardzo profesjonalnie zaprezentować  się na tle innych kandydatów do kolejnych castingów.

 

Zdjęcia Biznesowe Łódź

Zdjęcia Biznesowe Łódź – sesja dla Remigiusza.

Zobacz drugą część sesji Zdjęcia Biznesowe Łódź  tutaj

Męskie sesje zdjęciowe

Spodobała Ci się sesja Remigiusza? To zapraszam do zapoznania się z innymi moimi realizacjami, gdzie główną rolę odgrywają panowie. Bez wątpienia dużym zainteresowaniem wśród moich klientów cieszy się sesja dr Marka Wasiluka, gdzie prezentujemy zdjęcia na okładkę magazynu czy portret prezesa Piotra Araka z PIE. Jeśli szukasz inspirujących zdjęć na czarnym tle to świetnym wyborem będą zdjęcia dla Daniela lub profesjonalny męski portret prezentowany przez Michała.

Współpraca

Jeśli zainteresowały Cie moje zdjęcia biznesowe w Łodzi lub szukasz pomysłu na sesje korporacyjną to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutajPortrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność.Tutaj zobaczysz najlepsze sesje biznesowe w moim portfolio. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji. Zadzwoń 662 986 746 lub napisz do mnie e-mail: chrzanmarian@gmail.com.