Dlaczego portret męski?

Portret męski to doskonałe narzędzie do tworzenia wizerunku profesjonalisty praktycznie we wszystkich branżach. Tym samym Twoje zdjęcia reprezentują Ciebie. I tak naprzykład wysoka jakość zdjęć na których widać dbałość o szczególy, harmonię będzie to samo mówić o Tobie. Dobry portret męski to nie tylko pozytywne pierwsze wrażenie ale i budowanie wizerunku profesjonalisty na długie lata. Poniżej przeczytasz szczegóły sesji, którą miałem przyjemność przeprowadzić z Michałem w ramach jednego z moich ulubionych typów zjdęć – profesjonalny portret męski.

Portret w nowym wydaniu

Z Michałem spotkaliśmy się w sobotę rano w Astorii w centrum Warszawy. Astoria to “prestiżowy budynek biurowy w najlepszej lokalizacji stołecznego Śródmieścia. Architektura wyraźnie nawiązuje do zabytkowego otoczenia. Wyposażenie wyprzedza współczesne standardy.
W biurach ASTORIA Premium Offices znajdą Państwo idealne miejsce pracy i niepowtarzalny klimat. ” W zupełności zgadzam się z opisem na stronie. Warto wspomnieć, że otoczenie wokół budynku również jest bardzo fotogeniczne, czarne ściany i ciemne szyby pozwalają uzyskać świetny klimat na zdjęciach. Wracając do mojego klienta, Michał jest ambitnym facetem i zajmuje się finansami. Współpracuje z dużymi firmami  i pomaga w analizowaniu i oszczędzaniu inwestycji. Nie, nie jest doradcą kredytowym to bardziej złożone zajęcie.

Profesjonalny portret męski

Profesjonalny portret męski w Wydaniu Michała. Zdjęcia wykonane w Astorii w Warszawie

Profesjonalny portret męski w biznesie

Profesjonalny wizerunek w obecnym czasie jest niezbędnym elementem budowania marki osobistej. Stworzenie portretu spełniającego oczekiwania klienta, nadanie mu wartości i profesjonalnego szlifu oraz uwzględnienie uwag klienta wymaga zarówno bardzo dobrego warsztatu jak i umiejętności psychologicznych/interpersonalnych. Profesjonalne zdjęcia biznesowe wyróżniające się na tle innych portretów składa się kilka czynników. Takich jak: lokalizacja /tło/, oświetlenie, stylizacja /odpowiednio dobrana garderoba modela/, ustawienie osoby fotografowanej, emocje. 

Stworzenie profesjonalnego zdjęcia biznesowego to proces, który wymaga przede wszystkim czasu, poznania lokalizacji. Tak samo istotne jest poznanie osoby, z którą planuje się podjąć współpracę oraz jej charakteru, specyfiki pracy. Inną kwestią jest zaznajomienie się z odbiorami do których powinno trafić zdjęcie. Dobry portret męski powinien wydobyć takie cechy charakteru jak: stanowczość, profesjonalizm, otwartość i pewność siebie. Myślę, że udało się nam się to wszystko uzyskać  w czasie tej sesji.  Prezentuję 3 zdjęcia wybrane przez klienta. To one jego zdaniem prezentują go w najlepszym świetle.

Inne męskie portrety

Sesja biznesowa Warszawa Remigiusz Remigiusz

Sesja biznesowa Remigiusza. Cel to tworzenie profesjonalnego portretu męskiego.

biznesowe zdjęcia prezesa

Profesjonalne zdjęcia biznesowe Piotra Araka z Polskiego Instytutu Ekonomicznego

biznesowa fotografia wizerunkowa

Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe założyciela firmy Eagle Laser w Wałczu.

Męska Sesja Biznesowa

Męska Sesja Biznesowa dla prezesa Simense Finance w Polsce.

Męski zdjęcia na okładkę magazynu

Współpraca

Jeśli zainteresowała Cie profesjonalny portret męski w wydaniu Michała to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutaj. Portrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność. Tutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Zapraszam również do zapoznania się do oferty vouchera, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.

 

E-BOOK JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PROFESJONALNEJ SESJ ZDJĘCIOWEJ

Najważniejsze rady dla osób szukających informacji przed sesją zdjęciową.