Najnowsza męska sesja zdjęciowa w Warszawie jest już dostępna w moim portfolio. Biznesowe sesje zdjęciowe są świetnym wyborem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, choć muszę przyznać, że przed moim obiektywem zdecydowanie częściej pojawiają się Panie. Dziś zabieram Was na wyjątkową, męską sesję zdjęciową, którą miałem przyjemność wykonać dla Grzegorza – Dyrektora Zarządzającego Siemens Energy Polska. Poniżej przedstawiam jak wygląda realizacja męskiej sesji zdjęciowej w 3 krokach.

Krok 1: jaki efekt chcemy osiągnąć?

Każde nowe zlecenie traktuję wyjątkowo, dlatego zawsze na początku współpracy z nową osobą staram się jak najlepiej poznać jej potrzeby. Chcę wiedzieć dlaczego osoba fotografowana potrzebuje zdjęć biznesowych, a następnie gdzie będą one wykorzystywane.  Kolejnym krokiem jest określenie efektu, jaki chcemy osiągnąć na finalnych zdjęciach. Kiedy znam już odpowiedź na te pytania, wspólnie decydujemy o miejscu sesji, oraz jej ogólnym charakterze. Na co dzień wykonuje sesje w Warszawie, jednak na zaproszenie klientów realizuje zdjęcia w innych miastach. Moje studio znajduje się w WeWork Mennica Mennica Legacy Tower na ul. Prostej 20 w Warszawie. 

W przypadku Grzegorza postawiliśmy na  wnętrza nowego biura, które są nowoczesne i bardzo przestrzenne. Zależało nam na tym, aby zdjęcia były w pełni profesjonalne, a przy tym by charakteryzowały się ciepłem i wzbudzały pozytywne emocje. Zwróćcie uwagę jak kolor fotela, na którym siedzi Grzegorz, ociepla całość zdjęcia i przyciąga wzrok. Zachęcam Cię również do obejrzenia innych męskich sesji np. Profesjonalnego Męskiego Portretu Michała, Portretu Prezesa Piotra z PIE, czy rewelacyjnych zdjęć biznesowych na czarnym tle Remigiusza.

Męska Sesja Zdjęciowa

Krok 2:  w co się ubrać i jak przygotować?

Bez względu na to, czy przed obiektywem jest kobieta, czy mężczyzna, na sesji zawsze obecna jest osoba, która zadba zarówno o lekki makijaż, jak i ułożenie włosów. Spokojnie Panowie – chodzi tylko o to, aby Wasza skóra wyglądała na zdrową i wypoczętą. Naszym zadaniem nie będzie malowanie, ale zadbanie o to, abyście świetnie się prezentowali – o nic nie musicie się martwić. 

Kolejnym etapem jest dobór garderoby – Grzegorz zdecydował się na dwie marynarki – bardziej elegancką wersję w czerni, oraz bardziej sportową – szarą. Uwielbiam zwracać uwagę na szczegóły, w tym przypadku były to poszetki, które zmieniały się w zależności od marynarki i dodawały stylizacji szyku i elegancji. W przypadku męskich sesji zdjęciowych świetnie sprawdzi się także elegancki zegarek, który lekko wystaje spod rękawa. Przy realizacji portretów istotne są pozy do zdjęć o których przeczytasz w innym wpisie.

Jeśli swoje zdjęcia macie zamiar wykorzystać w różnych kanałach komunikacji, także tych mniej oficjalnych, możecie zrezygnować z marynarki na rzecz koszuli, a nawet t-shirtu, w którym czujecie się swobodnie. To jaki efekt uzyskamy – zależy tylko od Was! Męska sesja zdjęciowa może być równie różnorodna, co kobieca!

Męska Sesja Zdjęciowa dla Prezesa

Krok 3: realizacja męskiej sesji zdjęciowej 

Trzeci i najważniejszy krok to oczywiście sesja zdjęciowa, która jest kwintesencją wcześniejszych rozmów i przygotowań. Mam dla Was kilka dobrych wiadomości! 

  • Jedyne o czym musicie pamiętać to dobry humor i pozytywne nastawienie do sesji! 
  • Podczas sesji będziecie widzieli na żywo efekty naszej pracy, gwarantuję, że będziemy pracować do momentu aż usatysfakcjonuje on Was w 100% 
  • Z biegiem czasu będziecie coraz bardziej rozluźnieni, a zdjęcia coraz lepsze – zaufajcie mi – wiem co mówię! 

Przed podjęcie decyzji o współpracy ze mną gorąco zachęcam do przeczytania artykułu poświęconemu temu, jak buduję relacje podczas sesji zdjęciowej.

Męska Sesja Zdjęciowa Warszawa

Zostańmy w kontakcie 

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą pakietów dla klientów indywidualnych. Jeśli poszukujesz fotografa do sesji w swojej firmie to zapraszam do bezpośredniego kontaktu – z przyjemnością przygotuję indywidualną ofertę firmową! Jeśli masz pytania lub wątpliwości to również zachęcam do bezpośredniego kontaktu – z chęcią rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiem na pytania. Gwarantuję, że będziesz zadowolony!