Często zdarza się tak, że osobie odpowiedzialnej za organizację firmowej sesji zdjęciowej, trudno jest dokonać wyboru fotografa jedynie w oparciu o portfolio oraz ofertę. Doskonale to rozumiem! Dlatego oferuję swoim Klientom możliwość zorganizowania próbnej sesji zdjęciowej. Jesteście ciekawi jak wygląda taka sesja? Zapraszam do lektury! 

Próbne sesje zdjęciowe – po co i dla kogo?

Najważniejszym elementem mojej codziennej pracy jest kontakt z Klientem, zarówno przed, w trakcie, jak i po wykonaniu sesji. Z doświadczenia wiem, że elastycznie podejście do potrzeb Klienta to podstawa udanej współpracy. Wiele osób, które organizuje sesje zdjęciowe w swoich firmach staje przed dylematem wyboru fotografa. Dokładnie tak było w przypadku sesji dla firmy CREST! Na zdjęciach możecie zobaczyć zarówno efekty sesji próbnej, jak i sesji właściwej, którą wykonaliśmy po podjęciu przez Klienta decyzji. 

Trudność w podjęciu decyzji o wyborze fotografa wynika z tego, że na satysfakcjonujący efekt końcowy, ma wpływ wiele czynników, takich jak:

  • odpowiednia atmosfera – aby klienci czuli się dobrze i swobodnie 
  • profesjonalne podejście – aby nikt nie czuł się skrępowany 
  • dobrze dobrany zespół – aby makijaż, fryzura i oświetlenie były idealnie dopasowane do potrzeb klienta
  • profesjonalna przestrzeń – aby każdy znalazł dla siebie miejsce podczas przygotowań do sesji 

I oczywiście dobre “flow” między fotografem, a klientem, czyli po prostu pewność, że nadajemy na tych samych falach. Tutaj przeczytasz jak buduję relację z klientami podczas sesji i dlaczego jest to kluczowe dla doskonałych wyników sesji, czyli najlepszych zdjęć na świecie, które robią efekt WOW.

To właśnie te czynniki odpowiadają za efekt końcowy! Nieraz jednak trudno jest je zdefiniować na poziomie oferty, czy nawet jednorazowej rozmowy. W takim wypadku oferuje organizacje próbnej sesji zdjęciowej podczas, której Klient może bez trudu sprawdzić każdy istotnych dla niego czynników.  

Próbna sesja zdjęciowa

Kobieta na tle biura – próbna sesja zdjęciowa

 

Sesja próbna biznesowa – jak to działa?

Bardzo prosto!

  1.  Na sesję próbną zapraszam zazwyczaj dwie osoby ze strony Klienta – najlepiej kobietę i mężczyznę, dla jak najbardziej zróżnicowanego efektu. Najczęściej jedną z nich jest osoba, która odpowiada za organizację sesji – ma ona wtedy świetną okazję do tego, aby sprawdzić jak będą się czuły osoby po drugiej stronie mojego obiektywu. 
  2. Podczas sesji obecna jest także makijażystka, która wykonuje profesjonalny makijaż. Zależy mi na tym, aby przebieg tej sesji był jak najbardziej zbliżony do właściwej usługi.
  3. Na sesję może przyjść więcej osób w roli obserwatorów, aby łatwiej było Wam wspólnie podjąć decyzję o wyborze fotografa. 
  4. Lokalizacja sesji próbnej to zazwyczaj moje studio w WeWork przy ulicy Prostej w Warszawie, ale jeśli chcecie przetestować swoje biuro lub inne wnętrze – nie ma problemu! 

Jeśli zastanawiasz się dlaczego na tej liście znajduje się profesjonalny makijaż to zapraszam Cię do przeczytania wpisu na blogu jaka jest różnica między własnym, a profesjonalnym make upem (artykuł znajdziesz tutaj) oraz o roli makijażu podczas sesji biznesowej (przeczytasz tutaj). 

Jak widzicie na zdjęciach, efekty współpracy po wykonaniu sesji próbnej są fantastyczne, dlatego gorąco zachęcam Was do takiego rozwiązania! Zapraszam do kontaktu!

Zobacz zdjęcia w ramach próbnej sesji zdjęciowej dla CRESTT

sesja zdjęciowa próbna w Warszawie

Kobieta na tle biura

sesja zdjęciowa w Warszawie - próbna

Próbna sesja zdjęciowa dla Crestt

Współpraca

Jeśli zainteresowała Cie próbne sesje biznesowa to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutajPortrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalnośćTutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Jeśli poszukujesz fotografa jako osoba prywatna to zapraszam Cie do przeczytania zakresów pakietów indywidualnych sesji biznesowych. Zapraszam również do zapoznania się z ofertą vouchera, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.