Kobieta przed obiektywem

Marta jest właścicielką własnej marki Salus Public Relations, pod którą realizuje projekty z obszaru komunikacji zewnętrznej, public relations i public affairs z obszaru ochrony zdrowia. Jej specjalizacją jest PR dla sektora healthcare, zwłaszcza w obszarach: kardiologicznym, onkologicznym, profilaktyki i edukacji prozdrowotnej oraz kampanii świadomościowych i zarządzaniu kryzysowym. Posiada doświadczenie we współpracy z towarzystwami naukowymi, organizacjami pacjentów oraz klientami korporacyjnymi. Marta skontaktowała się ze mną, w momencie gdy rozpoczęła pracę nad tworzeniem własnej firmy oraz swojego profesjonalnego wizerunku w sieci. Fotografia dla biznesu jest szalenie ważna tym bardziej w obecnym czasie, kiedy bardzo dużo firm stara się wyróżnić w sieci. Rozmawialiśmy o podjęciu współpracy i moim zadaniem było stworzenie materiału fotograficznego, który trafi m.in. do internetu na nową stronę Marty

Przebieg sesji biznesowej 

Marta przyjechała do studia na Żoliborzu. Wcześniej, dopytałem jakie kadry z mojego portfolio spełniają jej oczekiwania. Przygotowałem odpowiednie oświetlenie i dwa kolory tła. Światło główne miało na celu wydobyć plastykę twarzy, natomiast lampa ustawiona z tyłu miała za zadanie wyciąć ciemne włosy z czarnego tła. Ustaliliśmy, że wykonamy zdjęcia biznesowe na jednolitym tle w kolorze czarnym i szarym. Zdjęcie na stronie Marty miało kontrastować z białym lyoutem. Oczywiście skorzystaliśmy z pomocy wizażystki, która wykonała profesjonalny make up, delikatny i rozświetlający. Sesje na czarnym tle, które możesz zobaczyć w moim portfolio coraz częściej trafiają w gust moich klientów. Jedną z pierwszych sesji tego typu była, sesja Remigiusza. Męski portret biznesowy z charakterem, zrobił duże zamieszanie w moich zleceniach i pokazał, że czarne tło może prezentować się świetnie. Tego rodzaju fotografia biznesowa dla kobiet na pewno wyróżnia się na tle innych zdjęć prezentowanych w internecie.

Inny ciekawe kobiece sesje biznesowe miałam przyjemność stworzyć dla: NataliiAnetyAleksandry.

Współpraca

Jeśli zainteresowała Cie fotografia biznesowa dla kobiet to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutaj. Portrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność. Tutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą vouchera, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.