Zdjęcia wizerunkowe dla właściciela firmy

Bohaterem tej sesji wizerunkowej jest Pan Marcin Ejma założyciel i właściciel firmy Eagle Lasers z Wałcza. EAGLE funkcjonuje na całym świecie, oferując innowacyjne rozwiązania dla rynku obróbki stali. Dziś prezentuję tylko kilka wybranych zdjęć, które powstały w czasie tej sesji. Cała realizacja była dosyć złożona i składała się m.in. z portretów biznesowych, zdjęć grupowych oraz zdjęć aranżowanych. Fotografowaliśmy cały dzień, często zmieniając lokalizacje w firmie, zapraszaliśmy kolejne osoby i planowaliśmy kadry. Nad przebiegiem sesji czuwała niezastąpiona Kamila jej zdjęcia biznesowe możesz zobaczyć tutaj. Kamila przywitała nas zaraz po przyjeździe do siedziby firmy. Oprowadziła nas po wnętrzach oraz zapoznała z osobami, które miały wziąć udział w sesji. Wspólnie ustaliliśmy jakie kadry chcemy uzyskać.

Biznesowa fotografia wizerunkowa

Sesja tego typu ma na celu przedstawienie osoby, prezentując ją w jej naturalnym środowisku związanym ze stanowiskiem jakie pełni w firmie. Pan Marcin jako założyciel odpowiada za każdy proces w niej występujący. Jest osobą niezwykle zaangażowaną, kompetentną i precyzyjną. Świetnie komunikuje się z ludźmi i bardzo ich wspiera. Misja firmy to kilka zasad. Zasada kompetencji i wiedzy w pracy zawodowej, zasada nieustannego rozwoju i innowacji technologicznej. Rzetelny stosunek do klientów, pracowników, partnerów, kontrahentów i konkurentów. Bardzo wysokie kompetencje założyciela firmy oraz pracowników pozwalają Eagle być liderem wśród producentów wycinarek wyposażonych w źródło lasera Fiber.

Fotografia wizerunkowa i jej znaczenie

Osobiście uważam, że biznesowa fotografia wizerunkowa ma na celu jak najbardziej autentyczne przedstawienie fotografowanej osoby ukazując przy tym wykonywaną przez nią profesję. Zależy mi na przekazaniu na zdjęciach takich cech jak profesjonalizm, otwartość czy wysokie kompetencje. Szalenie ważnym elementem fotografii wizerunkowej jest szczery uśmiech, jest on uzupełnieniem finalnego odbioru zdjęcia. Zawsze mocno o niego walczę, mimo stresu, który bardzo często towarzyszy fotografowanej osobie na początku naszej współpracy przed obiektywem. Tutaj masz przykład sesji wykonanej w podobnym tonie dla Fireup.Pro lub zupełnie niekonwencjonalnej realizacji sesji dla T4B lub  Stena Recycling

Jeśli zainteresowały Cie zdjęcia wizerunkowe to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutaj. Sesje biznesowe, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność. Tutaj przeczytasz więcej o innych sesjach biznesowych, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej.