Nietypowy wizerunek firmy

Spółka T4B specjalizuje się w dostarczaniu i wdrażaniu systemów informatycznych, teletechnicznych, telekomunikacyjnych i energetycznych.
Dostarczamy rozwiązania technologiczne dla firm prywatnych i zakładów przemysłowych.
Szeroki zakres naszej działalności obejmuje sektory użyteczności publicznej, administracji państwowej, obrony narodowej, energetyki, telekomunikacji, biznesu i inżynierii środowiska. Na co dzień T4B stacjonuje w Warszawie.

Sesja dla T4B – Największe Systemy Ochrony Technicznej od samego początku wyróżniała się na tle wcześniejszych realizacji. Po pierwsze klient zażyczył sobie zdjęcia czarno – białe. Po drugie portrety mocno odbiegały od standardowych, które zapewne masz okazję oglądać w internecie. Pozy, które wspólnie ustaliliśmy oraz perspektywa dzięki, której postać wygląda jak karykatura. Bardzo ważnym elementem był tutaj dystans dyrektorów i otwartość na nowy wizerunek. Przed sesją poświęciliśmy czas na ustalenie oczekiwań i zapoznanie się z inspiracjami. Dyrektorzy wiedzieli, jaki efekt chcemy uzyskać, więc było im łatwiej do niego dążyć. Przebieg sesji był monitorowany zarówno przez samych modeli jak i przez dział marketingu. Cały proces tworzenia nowego wizerunku był zaplanowany, a kolejne wykonane zdjęcia zbliżały nas do oczekiwanego rezultatu.

Przebieg sesji wizerunkowej w Warszawie

Zdjęcia, które widzisz zostały wykonane w studio w Warszawie. Oprócz nich powstały jeszcze portrety kadry zarządczej możesz zobaczyć je tutaj. Pracowaliśmy przy świetle błyskowym. Do oświetlenia planu wykorzystaliśmy dwie lampy dające miękkie światło oraz kilka czarnych zastawek podnoszących kontrast. Korzystaliśmy z białej cykloramy. Minimalizm i inne spojrzenie te dwa hasła przyświecały nam podczas całej realizacji. Myślę, że efekt mocno wyróżnia się spośród typowych zdjęć biznesowych. Jeśli opisana sesja wizerunkowa jest w Twoim stylu to zobacz również sesje AnetyErwina z SYTO. Wizerunek jest również ważny w przypadku Mediator Poznań.

Współpraca

Jeśli zainteresowała Cie sesja wizerunkowa w Warszawie dla T4B to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutaj. Portrety, budowanie wizerunku profesjonalisty, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność. Tutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Zapraszam również do zapoznania się do oferty vouchera, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.