Profesjonalne przygotowania

Eppendorf to wiodąca firma z sektora life science. Zajmuje się produkcją i sprzedażą urządzeń, materiałów zużywalnych i usług wykorzystywanych do pracy z cieczami, próbkami i komórkami w laboratoriach na całym świecie. Eppendorf to także mój nowy klient dla którego wykonałem zdjęcia biznesowe w Warszawie. Przed samymi Świętami spotkaliśmy się w siedzibie firmy gdzie wykorzystując salę konferencyjną przygotowaliśmy plan zdjęciowy. Sesja 20 osobowego zespoły trwała 2 dni. Bardzo zależało mi na komforcie osób fotografowanych i jak najlepszym przygotowaniu ich do zdjęć biznesowych. Mówię tutaj nie tylko o profesjonalnym make-upie, doborze garderoby czy poprawkach fryzjerskich. Mówię o jak najlepszym samopoczuciu i rozproszeniu ewentualnego stresu związanego z pracą przed obiektywem. Zależało mi też, żeby sesja nie rozpraszała pozostałych pracowników firmy. Kilka maili z Panią Agatą – organizatorką całego przedsięwzięci i ustaliliśmy szczegóły. Zdjęcia na szarym jednolitym tle, spójne z kolorystyką strony. Taka oprawa sesji typu zdjęcia biznesowe Warszawa pozwoliła pokazać pozytywny, profesjonalny zespół.

Zdjęcia biznesowe Warszawa

Po przyjeździe do firmy okazało się, że sala konferencyjna jest w 80% przeszklona. W jej wnętrzu znajdowało się bardzo dużo dziennego światła. Zdecydowałem o użyciu 3 studyjnych lamp oraz blend, aby przymknąć przysłonę obiektywu i zarejestrować tylko światło błyskowe. Przy zbyt niskiej wartości przysłony aparat może wpuścić światło zastane i wraz ze zmieniającymi się warunkami za oknem, zmienia się wygląd wykonywanych zdjęć. Przymknięcie przysłony pozwala zachować taką samą kolorystykę i spójność co w przypadku zdjęć biznesowych jest bardzo istotne.

Efekt zdjęć biznesowych

Sesja okazała się bardzo przyjemnym doświadczeniem. Osoby biorące w niej udział od samego początku były bardzo zaangażowane, a efekty naszej pracy możesz zobaczyć w zakładce „NASZ ZESPÓŁ” na stronie firmy.

Jeśli zainteresowały Cie zdjęcia biznesowe Warszawa to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutaj. Sesje biznesowe, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność. Tutaj przeczytasz więcej o innych sesjach biznesowych, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Zobacz też realizacje dla FIREUP.PRO