Profesjonalne przygotowania

Peninsula Property to firma, która projektuje domy i mieszkania. Ma ponad 27 lat doświadczenia w branży nieruchomości, prywatnych inwestycji i zarządzania aktywami. Współpraca z najlepszymi pracowniami architektonicznymi i projektantami daje jej wsparcie w tworzeniu najwyższej jakości nieruchomości. Jak możemy przeczytać na stronie firmy “Nie jesteśmy zwykłymi deweloperami, budujemy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, podążając za trendami w projektowaniu i zawsze starając się zaoferować Ci najlepsze doświadczenia”.  Peninsiula Property to także mój nowy klient dla którego wykonałem zdjęcia biznesowe w Warszawie. Spotkaliśmy się w siedzibie firmy gdzie wykorzystując showroom przygotowaliśmy plan zdjęciowy. Sesja zespołu trwała 2 dni. Bardzo zależało mi na komforcie osób fotografowanych i jak najlepszym przygotowaniu ich do zdjęć biznesowych. Mówię tutaj nie tylko o profesjonalnym make-upie, doborze garderoby czy poprawkach fryzjerskich. Mówię o jak najlepszym samopoczuciu i rozproszeniu ewentualnego stresu związanego z pracą przed obiektywem. Zależało mi też, żeby sesja nie rozpraszała pozostałych pracowników firmy. Kilka maili z Panią Agnieszką – organizatorką całego przedsięwzięci i ustaliliśmy szczegóły. Zdjęcia na ciemnym tle, spójne z kolorystyką strony. Taka oprawa sesji typu zdjęcia biznesowe Warszawa pozwoliła pokazać pozytywny, profesjonalny zespół.

Zdjęcia biznesowe Warszawa

Po przyjeździe do firmy okazało się, że wnętrza showroomu są dosyć ciemne i w przypadku tej sesji doskonale się sprawdziły. Zależało mi, żeby tło zdjęć było ciemne lub czarne. W ten sposób uzyskałem eleganckie i awangardowe portrety moich fantastycznych modeli. Zdecydowałem o użyciu 2 studyjnych lamp oraz blend, aby przymknąć przysłonę obiektywu i zarejestrować tylko światło błyskowe. Przy zbyt niskiej wartości przysłony aparat może wpuścić światło zastane i wraz ze zmieniającymi się warunkami za oknem, zmienia się wygląd wykonywanych zdjęć. Przymknięcie przysłony pozwala zachować taką samą kolorystykę i spójność co w przypadku zdjęć biznesowych jest bardzo istotne.

Efekt zdjęć biznesowych

Sesja okazała się bardzo przyjemnym doświadczeniem. Osoby biorące w niej udział od samego początku były bardzo zaangażowane, a efekty naszej pracy możesz zobaczyć w zakładce “ ZESPÓŁ” na stronie firmy.

Jeśli zainteresowały Cie zdjęcia biznesowe Warszawa to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutaj. Sesje biznesowe, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność. Tutaj przeczytasz więcej o innych sesjach biznesowych oraz o zdjęciach profilowych na media społecznościowe, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Zobacz też realizacje dla FIREUP.PRO