Nietypowy wizerunek CABIN CREW

Spółka PLL LOT to marka, której nie trzeba przedstawiać. Jest jedną z 12 najdłużej istniejących linii lotniczych na świecie. W pierwszy rejs z pasażerami wyruszyli w 1929 roku, by dziś z sukcesem realizować misję globalnego przewoźnika lotniczego.

Oferują Nam komfortowe i bezpieczne podróże na pokładach jednej z najmłodszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie flot na świecie. Dzięki rozbudowanej siatce rejsów PLL LOT dociera do najdalszych zakątków świata, łącząc Warszawę z portami lotniczymi w Europie, Ameryce Północnej oraz w Azji.

Personel Pokładowy w PLL LOT liczy ponad 1200 doświadczonych Stewardess i Stewardów. Ich zadaniem jest dbanie o Twoje bezpieczeństwo i komfort od wejścia na pokład po dotarcie do portu docelowego.

Sesja dla zespołu CABIN CREW od samego początku wyróżniała się na tle wcześniejszych realizacji. Po pierwsze klient zażyczył sobie zdjęcia na czarnym tle. Po drugie portrety mocno odbiegały od standardowych, które zapewne masz okazję oglądać w internecie. Dzięki zastosowaniu czarnego tła obraz na pierwszy plan wydobyłem najbardziej charakterystyczne elementy wizerunku stewardessy, apaszka, toczek i czerwone usta. Przed sesją poświęciliśmy czas na ustalenie oczekiwań i zapoznanie się z inspiracjami. Przebieg sesji był monitorowany zarówno przez samych modeli jak i przez dział marketingu. Cały proces tworzenia nowego wizerunku był zaplanowany, a kolejne wykonane zdjęcia zbliżały nas do oczekiwanego rezultatu.

Przebieg sesji wizerunkowej w Warszawie

Zdjęcia, które widzisz zostały wykonane w siedzibie PLL LOT w Warszawie. Oprócz nich powstały jeszcze portrety kadry zarządczej. Pracowaliśmy przy świetle błyskowym. Do oświetlenia planu wykorzystałem trzy lampy dające miękkie światło oraz kilka czarnych zastawek podnoszących kontrast. Korzystałem z czarnego tła. Minimalizm i inne spojrzenie te dwa hasła przyświecały mi podczas całej realizacji. Myślę, że efekt mocno wyróżnia się spośród typowych zdjęć biznesowych. Jeśli opisana sesja wizerunkowa jest w Twoim stylu to zobacz również sesje AnetyErwina z SYTO. 

Współpraca

Jeśli zainteresowała Cię sesja wizerunkowa w Warszawie dla PLL LOT to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutaj. Portrety, budowanie wizerunku profesjonalisty, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność. Tutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Zapraszam również do zapoznania się do oferty vouchera, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.