Czy istnieje idealne zdjęcie profilowe na Instagramie? Jak najlepiej przygotować się do sesji wizerunkowej? Oto kilka prostych kroków, które pomogą Ci zyskać swobodę i lekkość przed obiektywem. Dzięki różnorodności charakterów osób, ale też biznesów, które prowadzą, każda sesja biznesowa jest inna. Jeśli zastanawiasz się, czy warto zainwestować w profesjonalne zdjęcie profilowe na Instagramie, ten artykuł będzie dla Ciebie znakomitą wskazówką!

Cechy dobrego zdjęcia profilowego na Instagramie 

Dobre zdjęcie profilowe na platformach społecznościowych, takich jak Instagram, stanowi kluczowy element w budowaniu pierwszego wrażenia jako firma. Jednymi z najważniejszych cech dobrego zdjęcia profilowego na Instagramie są: klarowność, autentyczność i estetyka. Techniczne aspekty pozostaw mnie! Zadbam o odpowiednie tło oraz najlepszą jakość czy format wykonywanych zdjęć. Właściwe zdjęcie profilowe na Instagramie to takie, które oddaje naszą osobowość, przyciąga uwagę i zachęca do bliższego poznania. Na moich sesjach zawsze panuje swobodna atmosfera, dzięki temu fotografie wychodzą bardzo naturalnie. Postaw na autentyczność, a efekty przerosną Twoje oczekiwania!

Przygotuj się na sesję zdjęciową w tych 3 prostych krokach

O czym warto pamiętać i na co zwrócić uwagę, gdy wybieram się na sesję zdjęciową? Przede wszystkim zacznij od zaplanowania kilku stylizacji. Ubiór do sesji zdjęciowej powinien być przemyślany. Nie może tu zabraknąć elementu białej, bazowej koszuli. W kilku zestawach postaw na akcent kolorystyczny w postaci marynarki, czy bluzki w swoim stylu. Idealne zdjęcie profilowe to też dobrze ułożone włosy i estetyczny, naturalny makijaż. Nie musisz przychodzić umalowana i uczesana. Moje specjalistki zajmą się wszystkim na miejscu. Z takim przygotowaniem Twoje zdjęcie profilowe na Instagramie na pewno będzie rewelacyjne!

Poznaj moje 3 wyjątkowe modelki 

Różne oblicza zdjęcia profilowego na Instagramie — w czym tkwi sekret? Oto moje 3 sesje wizerunkowe dla wspaniałych kobiet:

Dominika Rosińska

Dominika jest fizjoterapeutką, która rozwija swoją markę osobistą.  Publikuje poradniki i kursy o tym jak dbać o siebie i być sprawnym w mediach społecznościowych. Dominika przygotowała na sesję zdjęciową na Instagrama gadżety związane z wykonywaną pracą.

zdjecie_profilowe_Instagram

 

Zastosowanie zdjęcia profilowego na Instagramie u Dominiki Rosińskiej

Kasia Piotrowska

Zdjęcie było robione na szarym tle. W ten sposób tło możemy podmienić na dowolny kolor, np.: związany z identyfikacją naszej marki. Zdjęcia na szarym tle doskonale nadają się do wycięcia tła i dodania  sylwetki w zależności od potrzeb w social mediach.

zdjecie_profilowe_na_instafram

 

Zastosowanie zdjęcia profilowego na Instagramie u Kasi Piotrowskiej

Asia Chrzan

Asia postawiła na klasyczny ubranie biznesowe: czarna bluzka i szara marynarka. Klientka wykorzysta to jako zdjęcie profilowe na Instagramie oraz innych social mediach. W przypadku zdjęcia profilowego ważne było podkreślenie pogodnego usposobienia i uśmiechu.

zdjecie_profilowe_na_IG

Każde ze zdjęć prezentuje zupełnie inną osobowość. To, co je łączy to naturalność i autentyczność. Zdjęcia w najwyższej jakości, świetne do wykorzystania w mediach społecznościowych i nie tylko!

Wyróżnij się w mediach społecznościowych 

Zdjęcie profilowe to pierwsze, co potencjalni obserwatorzy zobaczą, więc ważne jest, aby było ono atrakcyjne i przyciągające uwagę. Doskonale rozumiem, jak istotne jest uwiecznienie Twojego charakteru na zdjęciu. Dlaczego warto zaufać specjaliście? Profesjonalne zdjęcie profilowe na Instagramie to nie tylko element wizualny, ale także klucz do budowania wiarygodnego wizerunku w oczach potencjalnych klientów. Jeśli chcesz wyróżnić się na Instagramie zdjęciem profilowym i zbudować silną markę osobistą, skontaktuj się ze mną już dziś. 

Zapraszam do współpracy! Razem zdobimy wyjątkowe zdjęcia na Instagram

Jeśli jesteście zainteresowany zdjęciem profilowym na Instagram – czekam na wiadomość! Przed tym jednak, zachęcam do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą pakietów sesji dostępnych w sklepie internetowym. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego pakietu, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą dla osób prywatnych. Wystarczy, że podzielisz się swoją wizją, a ja zajmę się resztą, przygotowując dla Ciebie indywidualną wycenę!