Odpowiedni makijaż na sesji biznesowej to niezwykle ważny element udanej sesji zdjęciowej! W połączeniu z dobrze dobraną stylizacją i pozytywnym nastawieniem dają fenomenalny efekt końcowy. Tak było w przypadku sesji z Kasią z HR Lex! Dzisiejszy tekst zdecydowanie kieruje do moich Klientek, choć wbrew pozorom Panom też zawsze rekomenduję kilka machnięć pędzla makijażystki! Zapraszam do lektury! 

Odpowiedni makijaż biznesowy podstawą sukcesu! 

“Na sesję maluję się sama” “Nikt nie umie mnie pomalować tak dobrze, jak ja sama” – te cytaty najczęściej padają z ust Klientek, które nie do końca są przekonane do usługi profesjonalnej makijażystki podczas sesji zdjęciowej. Tym stereotypom mówię zawsze zdecydowane nie. Makijażystka z doświadczeniem nie tylko zrobi Wam makijaż, który podkreśli Waszą urodę, ale także przygotuje go w taki sposób, aby jak najlepiej współpracował z aparatem. Jest to niezwykle istotne podczas sesji, aby twarz nie świeciła się zbyt mocno oraz była odpowiednio wykonturowana. Profesjonalny makijaż na sesji biznesowej jest także świetnym pretekstem do nadania sesji wyjątkowego i indywidualnego charakteru! 

W przypadku Kasi, którą widzicie na zdjęciach, mocno podkreślone oczy i usta sprawiają, że zdjęcia są dynamiczne i wyraziste, tak jak moja modelka! Make up wykonany przez Martę do prezentowanych na zdjęciach sesji, jest na tyle uniwersalny, że świetnie sprawdził się z połączeniu z różnymi stylizacjami i pozami! Bardziej kolorowa stylizacja schodzi na drugi tor i pełni rolę podkreślenia odważnych kolorów i printów, jeśli jednak spojrzycie na zdjęcia w bardziej stonowanych stylizacjach, makijaż świetnie podkreśla profesjonalizm Kasi oraz nadaje twarzy wyrazistości. Jeśli dalej zastanawiasz się nad argumentami za profesjonalnym makijażem na sesji biznesowej to zapraszam Cię do drugiego wpisu o tej tematyce na tym blogu. 

Sesja Biznesowa z makijażem

Efekt WOW – czyli bądź sobą

Makijaż i stylizacja są niezwykle ważnymi elementami sesji, jednak najważniejsza jesteś TY! Podczas sesji musisz być pewna siebie i czuć się swobodnie, naszym zadaniem jest Ci w tym pomóc!

Sesja zdjęciowa to świetna okazja do wypróbowania makijażu innego niż ten codzienny. Makijażystki, z którymi współpracuję zawsze starają się jak najlepiej dobrać make-up do Klientki tak, aby podkreślić jej naturalną urodę. Nie ma powodów do obaw, jeśli jakiś element makiażu nie spodoba Ci się, lub będziesz chciała spróbować czegoś nowego, wspólnie przetestujemy różne rozwiązania, tak aby efekt końcowy był dla Ciebie w 100% satysfakcjonujący! Każda osoba, która staje przed moim obiektywem jest wyjątkowa, dlatego zachęcam wszystkich swoich Klientów do potraktowania sesji jako świetnej zabawy, w końcu nawet najlepszy makijaż nie zastąpi swobody oraz naturalnego uśmiechu na zdjęciach. Pewność siebie to podstawa nie tylko w pracy, ale także podczas sesji, przez te kilka godzin zapomnij o swoich kompleksach – zadbam o to, abyś wyglądała świetnie i naturalnie, musisz tylko dać się przekonać. 😉 Jeśli lubisz lekki makijarz to zapraszam Cię do zapoznania się z efektami sesji dla Jolanty, Natalii czy dziewczyn z CREST. Mocniejszy makijaż zobaczysz u Dominiki czy dziewczyn z New Moon Talents

Make up na sesji biznesowej

Make up na sesji biznesowej. Uśmiechnięta kobieta na szarym tle.

 

 

 

 

Współpraca

Zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio, w którym znajdziesz wiele inspiracji do tego, jak może wyglądać sesja biznesowa – zapewniam Cię, że to nie tylko tradycyjne zdjęcia na jednolitym tle! Jeśli zdecydujesz się na wykonanie sesji, prześlę Ci indywidualną ofertę skrojoną na Twoje potrzeby, a następnie ustalimy szczegóły. Możesz też wybraż jedną z dostępnych pakietów na sesje. Dostaniesz ode mnie także kilka przydatnych dokumentów, w których znajdziesz podstawowe wskazówki dotyczące stroju oraz przygotowania do sesji. Pamiętaj, że są to tylko standardowe wytyczne, śmiało możesz je łamać i naginać, tak aby jak najlepiej dopasować sesję do swoich potrzeb. 

Sesja biznesowa z profesjonalnym makijażem

Kobieta na szarym tle podczas sesji biznesowej z charakterystycznym makijażem.

Więcej informacji o moich sesjach fotograficznych

Fotografia korporacyjna

Fotografia korporacyjna wyróżnia się ujednoliceniem i stonowaniem. Mowa nie tylko o jednolitym tle, ale o postawie, ułożeniu rąk, mimice czy spojrzeniu. Zdjęcia o charakterze korporacyjnym przedstawiają członków organizacji z różnych szczebli w ujęciu hierarchii czy struktury przedsiębiorstwa.

Portret biznesowy

Portret biznesowy pomaga w tworzeniu określonego, profesjonalnego wizerunku zawodowego. Moje wieloletnie doświadczenie, długie godziny z aparatem w ręku pomoże w kreowaniu twojego profesjonalnego wizerunku. Zapraszam do obejrzenia portfolio i zapoznania się z innymi projektami typu “portret biznesowy”.

Sesja biznesowa

Zdjęcia powstałe w ramach sesji biznesowej to innymi słowy zdjęcia dopasowane do potrzeb wizerunkowych. Ten typ sesji wykonywany jest zarówno przez osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa. Głównym zadaniem fotografii biznesowej jest reprezentowanie Ciebie lub twojej Firmy w odpowiednim kontekście.