Nie ma to jak w… domu! I o tym właśnie będzie dzisiejszy wpis! Zaskoczeni? Nie dziwię Wam się, ponieważ sesja portretowa w domu dla fotografa specjalizującego się w zdjęciach biznesowych to nietypowy wybór, ale jakże ciekawy i pełen możliwości! Zapraszam Was dziś za kulisy sesji z Jolantą Michalską – Prezes Zarządu Mostostal S.A. 

Sesja portretowa w domu? Nie ma problemu! 

Pisząc ten tekst zastanawiałem się, czy istnieje złe miejsce na wykonanie sesji zdjęciowej? Doszedłem do wniosku, że nie! Nie ma znaczenia czy jest to sesja biznesowa, czy portretowa, jeśli klient lub klientka czują się w danym miejscu swobodnie – dla mnie jest to najlepszy zwiastun udanych zdjęć. A czy istnieje miejsce bliższe naszemu sercu niż dom? Moim zdaniem nie, dlatego jeśli tylko chcecie pokazać rąbek swojej prywatności na zdjęciach sesja fotograficzna w domu będzie wspaniałym wyborem. Tak też było w przypadku Jolanty! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia poniżej, aby przekonać się, że uśmiech i swoboda z jaką pozuje są w stu procentach naturalne! 

Portret w domowym zaciszu

Zdjęcia portretowe w domu dają zarówno mi – fotografowi, jak i klientce ogrom możliwości. Jeśli spojrzycie na zdjęcia Jolanty, widać na nich różne pozy, miejsca, a także stylizacje. Możliwości są bardzo duże w końcu czujecie się podczas sesji, jak u siebie w domu! 😉 Z Jolantą zdecydowaliśmy się rozpocząć zdjęcia od ujęć najbardziej casualowych – dobór pudrowo różowego swetra, złotych dodatków i brązowego fotela sprawił, że ze zdjęć bije ciepło i spokój. Mimo, że poza siedząca może wydawać się ograniczająca, w zależności od tego, jak ułożycie nogi – efekt będzie zupełnie inny. Wystarczy podwinąć jedną nogę, aby całość wydawała się swobodna i bardziej prywatna. Musicie przyznać, że patrząc na pierwszą serię zdjęć czujecie się jakbyście znali Jolantę nie od dziś, prawda? Taki właśnie efekt można osiągnąć dzięki wymienionym wyżej elementom. Jeśli chcecie wykorzystać swoje zdjęcia w komunikacji z klientami i zależy Wam na stworzeniu intymnej, opartej na zaufaniu relacji sesja portretowa w domu będzie wyborem idealnym. Zapraszam Cię do zapoznania się z sesją dla lekarza, zdjęciami dla prawnika czy fotografii wizerunkowej do social mediów.  

Sesja zdjęciową w domu.

Sesja zdjęciową w domu Pani Prezes w Warszawie.

Sesja fotograficzna w domu, a zdjęcia biznesowe

Czy to oznacza, że domowe zacisze nie nadaje się do sesji stricte biznesowej? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na kolejnych zdjęciach z tej domowej sesji. Wystarczyło zaledwie kilka chwil, aby wydźwięk fotografii zmienił się o 180 stopni! Biała koszula w kontraście z czarnym blatem i innym kadrem sprawiły, że profesjonalizm Jolancie wysunął się na pierwszy plan. Tak jak pisałem na początku, sesja portretowa w domu to ogrom możliwości.  Klienci często pytają mnie, czy istnieje możliwość zaprezentowania na zdjęciach biznesowych swojej prywatnej odsłony. Oczywiście, że jest! Najczęściej w takim przypadku decydujemy się na zdjęcia z atrybutami ich pasji – instrumentami muzycznymi, akcesoriami sportowymi, a nawet zwierzętami. Muszę Wam przyznać, że takie sesje kocham najbardziej – energia, która wstępuje w ludzi podczas opowiadania i prezentowania swoich pasji jest niesamowita. Innym sposobem na pokazanie swojej osoby w prywatnym świetle jest właśnie wybór sesji portretowej w domu. Zabranie przyszłego odbiorcy zdjęć do miejsca, które jest naszym odzwierciedleniem to wspaniała przygoda, która wprowadzi Waszą relację na zupełnie inny poziom. 

Współpraca

Jeśli jesteście zainteresowani/e sesją fotograficzną w Waszym domu – czekam na wiadomość! Zapraszam do kontaktu. Wcześniej zachęcam Cię do odwiedzenia portfolio oraz zapoznania się z ofertą pakietów sesji dostępnych w moim sklepie internetowym. Jeśli chcesz porównać pakiety to zapraszam Cię do mojej oferty dla osób prywatnych. Wystarczy, że opowiecie mi swoją wizję, a ja zajmę się resztą i przygotuje dla Was indywidualną wycenę!