Każda grupa zawodowa ma swoją specyfikę, także związaną z budowaniem wizerunku profesjonalisty. Dziś chciałbym opowiedzieć Wam o zdjęciach dla lekarzy, a tym samym wznowić cykl wpisów poświęconych sesjom dla przedstawicieli różnych zawodów. W moim portfolio znajdziecie już wpisy m.in.: o zdjęciach dla branży prawniczej, jakie jeszcze Was interesują? 

Zdjęcia dla lekarzy – czas zrzucić kitel…

…albo w nim zostać! I o tym właśnie będzie ten tekst, czyli o różnych obliczach zdjęć biznesowych dla lekarzy. Do dzisiejszego wpisu zainspirowała mnie sesja z wyjątkową osobą – dr Aleksandrą Jagielską, którą miałem przyjemność zorganizować na zlecenie Magazynu Estetycznego. Doktor Jagielska jest właścicielką kliniki Sthetic i to właśnie w jej wnętrzach zdecydowaliśmy się wykonać sesję. Szczególnie zależało nam na tym, aby uchwycić na zdjęciach dwie twarze Pani Doktor – zarówno jako świetną specjalistkę w dziedzinie dermatologii, jak i kobietę biznesu, która od lat, z ogromnymi sukcesami na koncie, prowadzi własną klinikę. Aby jak najlepiej oddać tę złożoność wizerunku  postawiliśmy na zdjęcia w różnych stylizacjach. Każda z nich była wyrazista i przedstawiała inną twarz Aleksandry. Zdjęcia w białym kitlu na tle gabinetu, świetnie pokazują specjalizację klientki, którą jest dermatologia. Fioletowa, welurowa sukienka i mocny naszyjnik sprawiają, że zdjęcia mają pazur i pokazują odważną stronę Aleksandry. Natomiast trzeci zestaw – biała koszula i czarna, przedłużana marynarka łączą w sobie klasę i elegancję kobiety sukcesu. To właśnie ostatnie ze zdjęć mogliście zobaczyć na okładce Magazynu Estetycznego. 

Lekarz nie jedną ma twarz!

Tym wpisem chciałbym Was przede wszystkim zainspirować do tego, aby sesję biznesową potraktować przede wszystkim, jako dobrą zabawę! Osobiście uwielbiam sesje z rekwizytami – to one nadają zdjęciom naprawdę niepowtarzalnego charakteru. Jeśli jakieś narzędzie pracy towarzyszy Wam niemal każdego dnia, dlaczego nie zabrać go ze sobą na sesję? I choć pomysł może wydawać się nieco szalony, dlaczego nie mielibyśmy spróbować? Zdjęcia dla lekarzy to podstawa w dobie internetu oraz coraz większej popularności portali, takich jak np. ZnanyLekarz.pl. Zdjęcia sprawdzą się świetnie także w przypadku artykułów lub wywiadów w prasie i na portalach branżowych. Mam w swoim portfolio zdjęcia zarówno dla lekarzy medycyny estetycznej, jak i chirurgów, czy dentystów. Innym przykładem profesjonalnej sesji dla lekarza są fotografie wykonane dla dr. Marka Wasiluka. Z pewnością znajdziesz inspirację także dla siebie, a jeśli nie, to wymyślimy coś wspólnie! Zapraszam Cię do zapoznania się ze zdjęciami dla radcy prawnego, fizjoterapeuty, innych specjalistów

 

To jak? Czy biznesowa sesja zdjęciowa, będzie jednym w Twoich postanowień na 2022 rok? Może chcesz odświeżyć swój portret eksperta? Gorąco Cię do tego zachęcam i mam nadzieję, że niedługo będę miał okazję poznać Cię osobiście po drugiej stronie obiektywu! 

Wizerunek lekarza 

Profesjonalny wizerunek lekarza jest istotny w budowaniu zaufania wśród pacjentów.  Zdjęcia mogą  znacząco wpłynąć na pierwsze wrażenie, a następnie przyczynią się do długotrwałych relacji z pacjentami. 

Odpowiednio dobrane zdjęcia wizerunkowe podkreślają kompetencje, osobowość i empatię specjalisty. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe lekarza stanową część jego marki osobistej oraz służą do komunikacji w  ramach marki kliniki czy gabinetu.

Profesjonalne zdjęcia lekarza to również narzędzie pomagające wyróżnić się na tle konkurencji w internecie. Zdecydowana większość pacjentów szuka informacji o lekarzach w internecie. Pierwszym krokiem do zapoznania się z profilem lekarza jest strona internetowa, Mapy Google czy portale medyczne, które integrują specjalistów branży medycznej. Na pewno warto być we wszystkich tych punktach styku z pacjentem. Jednocześnie warto pamiętać o aktualnych informacjach o doświadczeniu, edukacji i specjalizacji i dobrym zdjęciu profilowym. Wszystkie te elementy kształtują wizerunek lekarza.

Współpraca

Jeśli zainteresowała Cie zdjęcia w stylu sesja biznesowa w plenerze to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutaj. Portrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność. Tutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji. Zapraszam również do zapoznania się do ofertą oraz portfolio