Każda grupa zawodowa ma swoją specyfikę, także związaną z budowaniem wizerunku profesjonalisty. Dziś chciałbym opowiedzieć Wam o zdjęciach dla lekarzy, a tym samym wznowić cykl wpisów poświęconych sesjom dla przedstawicieli różnych zawodów. W moim portfolio znajdziecie już wpisy m.in.: o zdjęciach dla branży prawniczej, jakie jeszcze Was interesują? 

Zdjęcia dla lekarzy – czas zrzucić kitel…

…albo w nim zostać! I o tym właśnie będzie ten tekst, czyli o różnych obliczach zdjęć biznesowych dla lekarzy. Do dzisiejszego wpisu zainspirowała mnie sesja z wyjątkową osobą – dr Aleksandrą Jagielską, którą miałem przyjemność zorganizować na zlecenie Magazynu Estetycznego. Doktor Jagielska jest właścicielką kliniki Sthetic i to właśnie w jej wnętrzach zdecydowaliśmy się wykonać sesję. Szczególnie zależało nam na tym, aby uchwycić na zdjęciach dwie twarze Pani Doktor – zarówno jako świetną specjalistkę w dziedzinie dermatologii, jak i kobietę biznesu, która od lat, z ogromnymi sukcesami na koncie, prowadzi własną klinikę. Aby jak najlepiej oddać tę złożoność wizerunku  postawiliśmy na zdjęcia w różnych stylizacjach. Każda z nich była wyrazista i przedstawiała inną twarz Aleksandry. Zdjęcia w białym kitlu na tle gabinetu, świetnie pokazują specjalizację klientki, którą jest dermatologia. Fioletowa, welurowa sukienka i mocny naszyjnik sprawiają, że zdjęcia mają pazur i pokazują odważną stronę Aleksandry. Natomiast trzeci zestaw – biała koszula i czarna, przedłużana marynarka łączą w sobie klasę i elegancję kobiety sukcesu. To właśnie ostatnie ze zdjęć mogliście zobaczyć na okładce Magazynu Estetycznego. 

Lekarz nie jedną ma twarz!

Tym wpisem chciałbym Was przede wszystkim zainspirować do tego, aby sesję biznesową potraktować przede wszystkim, jako dobrą zabawę! Osobiście uwielbiam sesje z rekwizytami – to one nadają zdjęciom naprawdę niepowtarzalnego charakteru. Jeśli jakieś narzędzie pracy towarzyszy Wam niemal każdego dnia, dlaczego nie zabrać go ze sobą na sesję? I choć pomysł może wydawać się nieco szalony, dlaczego nie mielibyśmy spróbować? Zdjęcia dla lekarzy to podstawa w dobie internetu oraz coraz większej popularności portali, takich jak np. ZnanyLekarz.pl. Zdjęcia sprawdzą się świetnie także w przypadku artykułów lub wywiadów w prasie i na portalach branżowych. Mam w swoim portfolio zdjęcia zarówno dla lekarzy medycyny estetycznej, jak i chirurgów, czy dentystów. Innym przykładem profesjonalnej sesji dla lekarza są fotografie wykonane dla dr. Marka Wasiluka. Z pewnością znajdziesz inspirację także dla siebie, a jeśli nie, to wymyślimy coś wspólnie! Zapraszam Cię do zapoznania się ze zdjęciami dla radcy prawnego, innych specjalistów

 

To jak? Czy biznesowa sesja zdjęciowa, będzie jednym w Twoich postanowień na 2022 rok? Może chcesz odświeżyć swój portret eksperta? Gorąco Cię do tego zachęcam i mam nadzieję, że niedługo będę miał okazję poznać Cię osobiście po drugiej stronie obiektywu! 

Współpraca

Jeśli zainteresowała Cie zdjęcia w stylu sesja biznesowa w plenerze to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutaj. Portrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność. Tutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji. Zapraszam również do zapoznania się do ofertą oraz portfolio