Od jakiegoś czasu w mojej ofercie pojawiły się zdjęcia na czarnym tle. Powiedzieć, że się pojawiły to jednak duże niedopowiedzenie, ponieważ one dosłownie zawładnęły sercami moich klientów i odkąd zrobiłem pierwszą sesję na czarnym tle, nieustannie dostaje o nie zapytania. Dlaczego stały się tak ważne dla moich klientów? Dla kogo zdjęcia na czarnym tle robię najczęściej? Czy sesja na czarnym tle to dobry wybór dla każdego? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w poniższym tekście – zapraszam! 

Zdjęcia na czarnym tle – o to pytają klienci

Nie będzie to przesada, jeśli powiem, że nie ma tygodnia, w którym nie dostaję zapytania o wykonanie sesji na czarnym tle. Jest to pozycja w moim portfolio, która wzbudza największe emocje u klientów, zarówno w zapytaniach, jak i w mediach społecznościowych. Jesteście ciekawi jak to wszystko się zaczęło? Nie powiem, że był to zupełny przypadek, ale zdecydowanie intuicja odegrała tu ważną rolę. Co jakiś czas staram się odrywać od wykonywania sesji dla klientów i dać upust mojej kreatywności zatrudniając modela lub modelkę. Podczas takich sesji mogę bez ryzyka próbować nowych ujęć, ustawień sprzętu lub właśnie teł. Tak było w przypadku sesji z Remigiuszem, zaprosiłem go na zdjęcia i wyciągnąłem czarne tło. Efekt? Zupełnie nowy wymiar zdjęć biznesowych, które pokochali klienci. 

Sesja biznesowa Warszawa Remigiusz Remigiusz

Sesja biznesowa Remigiusza. Cel to tworzenie profesjonalnego portretu męskiego.

Dla kogo zdjęcia na czarnym tle robię najczęściej? 

Muszę Wam powiedzieć, że odpowiedź na to pytanie zdecydowanie zmienia się z biegiem czasu. Na początku tendencja była dość prosta do zauważenia, zdjęcia na czarnym tle najczęściej wykonywałem dla branży prawniczej, marketingowej i konsultingowej. Kiedy w moim portfolio przybywało zdjęć coraz więcej przedstawicieli innych branż interesowało się sesjami na czarnym tle. Obecnie wykonuje takie sesje zarówno dla prawników, jak i fizjoterapeutów, czy nawet stewardess!  Jeśli zainteresował Cię ten typ zdjęć to zobacz sesje dla Ady, Dominiki, Piotra czy Natalii.

Portret na czarnym tle jest także bardzo częstym wyborem dla prezesów i osób, które zajmują strategiczne pozycje w firmie. Czerń dodaje im profesjonalizmu i powagi, nie tracąc przy tym nowoczesności. 

Próbna Sesja Biznesowa Warszawa

Próbna Sesja Biznesowa w Warszawie. Kobieta na czarnym tle.

Czy sesja na czarnym tle to dobry wybór dla każdego?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Jeśli podobają Ci się zdjęcia na czarnym tle – będzie to świetny wybór. Oczywiście mógłbym w tym miejscu powiedzieć, że są branże, które kojarzą się z jasnymi kolorami i czarny nie będzie najlepszym wyborem, ale tak naprawdę wszystko zależy od tego jak Ty będziesz się czuł/a w akompaniamencie czerni! Czerń daje ogromne możliwości zarówno, jeśli chodzi o dobór stylizacji, jak i dodatków. Możemy szaleć i mieć pewność, że zdjęcia wyjdą wyraziste i niepowtarzalne! 

  Zdjęcia na czarnym tle to świetny wybór dla każdego kto: 

  • chce się wyróżnić na tle konkurencji 
  • nie boi się odważnych, nowoczesnych rozwiązań 
  • prowadzi swoje profile w social mediach i chce, aby były widoczne 

To jak? Widzimy się na sesji?

Zapraszam do kontaktu! 

Zdjęcia na czarnym tle to moja specjalność. Ten typ tła wykorzystuje do zdjęć biznesowych, korporacyjnych oraz portretów profesjonalistów. Jeśli i Ciebie zainteresowały sesje na czarnym te to zapraszam Cię do sklepu, gdzie możesz zakupić jeden z 3 pakietów: Silver, Gold lub Platinum. Jeśli poszukujesz fotografa do swojej firmy to zapraszam Cię do indywidualnego kontaktu po którym wykonam wycenę sesji skrojoną na Twoje potrzeby.