Mirosław Cichy – ikona polskiego rynku automotive

W dzisiejszym wpisie mojego portfolio przedstawię Wam jedną z najbardziej inspirujących osób, z jakimi miałem okazję współpracować – Pana Mirosława Cichego. Przy okazji opowiem Wam o portrecie biznesu, bo trudno jest mi sobie wyobrazić sesję w moim portfolio, która mogłaby zobrazować lepiej to, czym jest dla mnie portret biznesu. Gotowi? No to lecimy! 

Mirosław Cichy to z pewnością osoba, które jest znana osobom z branży motoryzacyjnej, ale i dużej części przedsiębiorców i biznesu w Polsce. Mirosław Chichy to wizjoner i sprawny przedsiębiorca, który zarazem jest pomysłodawcą grupy Cichy-Zasada. Obecnie jest to największej w Polsce grupa dealerskaka. Pan Mirosław działa na rynku dealerów samochodów od 40 lat. Swoją działalność jako dealer zaczynał od założenia pierwszych salonów marek Audi i Volkswagen.

Portret Biznesu, czym właściwie jest?

No właśnie! Na początek zapraszam Was do krótkiego ćwiczenia. Pomyślcie o tym, co jako pierwsze przychodzi Wam do głowy, kiedy słyszycie “Portret Biznesu”. Kilka dni temu, sam wziąłem udział w takim ćwiczeniu zastanawiając się, co to dla mnie oznacza, w kontekście fotografii biznesowej. I wiecie co? Portret Biznesu to dla mnie zdjęcie osoby, która tym biznesem po prostu JEST! Dokładnie tak, jak w przypadku Pana Mirosława Cichego — współwłaściciela Grupy Volkswagen Cichy-Zasada, on nie tylko reprezentuje i przewodzi firmie, on po prostu tą firmą jest. 

portret biznesu Mirosław Zasada

Mirosław Cichy w salonie Audi w Poznaniu.

Zdjęcia z Panem Mirosławem Cichym to dla mnie nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także niezwykle inspirujące doświadczenie. Przewodzenie największą grupą dealerską w Polsce to ogromna odpowiedzialność, ale przede wszystkim wielki sukces, który jest owocem ciężkiej pracy, zaangażowania i doświadczenia zdobywanego przez lata pracy w branży. Obok Pana Mirosława Cichego możecie zobaczyć Prezesa Zarządu w Grupie Cichy-Zasada, Pana Karola Obiegłego.

portret biznesu Miroslaw Zasada

Portret Mirosława Cichego i Karola Obiegłego w salonie Audi w Poznaniu.

O odpowiedzialności słów kilka 

Robienie Portretów Biznesu to dla mnie naprawdę nie lada gratka! Zazwyczaj w tego rodzaju sesjach, przed moim obiektywem stają ludzie, którzy znają się jak nikt inny na branżach, w których działają. Wiąże się to nie tylko z dużą ekscytacją z mojej strony, ale także z ogromną odpowiedzialnością. Jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach, w przypadku mojej pracy tym szczegółem jest znalezienie idealnego kadru. W przypadku sesji z Panem Mirosławem Cichym, sesja nie mogła odbyć się w innym miejscu niż jeden z salonów Audi w Poznaniu. To w końcu samochody są sercem jego biznesu. Muszę Wam przyznać, że na początku miałem kilka obaw związanych w takim planem zdjęciowym,  lecz kiedy tylko dotarłem na miejsce i miałem okazję poznać Mirosława Cichego, od razu wiedziałem, że to strzał w dziesiątkę! Portret Biznesu leadera Grupy Cichy-Zasada nie mógłby odbyć się w żadnym innym miejscu niż na tle pięknych samochodów! Nie zabrakło także zdjęć na klasycznym czarnym tle, jednak w tym przypadku są one jedynie dodatkiem! Jeśli podoba Ci się portret Pana Mirosława Cichego to zapraszam Cię do zobaczenia również portretu Piotra Araka z PIE, Grzegorza – Dyrektora Zarządzającego z Simens Energy Polska czy Jolanty – Prezes Zarządu Mostostal S.A.

Portret Profesjonalisty

Portret biznesu Mirosława Cichego na czarnym tle.

Portret Biznesu, czy to jest to czego potrzebujesz?

Jeśli zastanawiasz się, czy Portret Biznesu jest tym, czego potrzebujesz, odpowiedź brzmi tak! Jeśli prowadzisz swój własny biznes – gwarantuję Ci, że to TY będziesz jego najlepszą wizytówką! Bez względu na branżę, w której działasz warto zastanowić się jakie miejsce, strój lub atrybut będzie najlepszym uzupełnieniem wizerunku Twojej firmy. Mam w swoim portfolio sesje dla różnych branż, zajrzyj tutaj i daj się zainspirować! 

Współpraca

A jeśli już wiesz, że taka sesja to coś dla Ciebie – skontaktuj się ze mną i bierzmy się do pracy! Wycenę sesji zdjęciowej dokonuję na podstawie indywidualnych preferencji. Zapraszam również do zapoznania się z  portfolio. Jeśli poszukujesz fotografa do zdjęć indywidualnych to zachęcam Cię do odwiedzenia mojego sklepu i zapoznaniem się z ofertą pakietu Silver, Gold lub Platinum