Rozwój moich usług – towarzyszy mi od samego początku mojej przygody z fotografią, zmienia się jednak mój sposób myślenia. Śmiało mogę powiedzieć, że po latach traktowania go jako cel, stał się moim sposobem bycia, życia i pracy!

Dziś opowiem Wam o rozwoju, który jest kluczowy dla MC PHOTO, czyli o poszerzeniu oferty skierowanej do moich klientów! Jesteście ciekawi co nowego przygotowałem? Zapraszam do lektury! 

Backstage video z sesji Wirtualnej Polski

Często mówię Wam o tym, jakie elementy są kluczowe w każdej sesji, którą realizuję. Bez względu na miejsce, okoliczności, branżę zawsze wymieniam wspaniałą atmosferę. A gdyby tak można było ją uwiecznić nie tylko na zdjęciach? Postanowiłem iść za tą myślą i w ten sposób w moim portfolio znajdziecie już nie tylko efekty sesji w postaci zdjęć, ale także wideo opowiadające jej kulisy. Pierwsze takie wideo backstage możesz obejrzeć poniżej.

Coś więcej niż zdjęcia


W siedzibie Wirtualnej Polski spotkaliśmy się kilka dni przed sesją wizerunkową. Znaleźliśmy najatrakcyjniejsze miejsca, eleganckie i przyjazne wnętrza z ciekawymi elementami i dobrym światłem. Tego dnia miałem też możliwość ustalić jakie kadry stworzymy w trakcie sesji, co mają prezentować i jakie będzie ich przeznaczenie. Od tych ustaleń zależał cały dzień zdjęciowy. Doskonale wiedzieliśmy w jakich miejscach mamy wykonać zdjęcia i jaka scena będzie na nich zaaranżowana.

Pierwsze zdjęcie jakie powstało tego dnia to zdjęcie grupowe, co pozwoliło mi poznać wszystkich pracowników i zarazem uczestników sesji, a to świetnie wpłynęło na naszą współpracę w trakcie zdjęć. Później już tylko aranżowaliśmy odpowiednie kadry i działaliśmy z rewelacyjną energią. Było naprawdę dużo śmiechu, radości i spontaniczności. Każdy z uczestników mógł swobodnie pozować dobrze bawiąc się w towarzystwie swoich kolegów i koleżanek. Na zdjęciach z sesji wizerunkowej dla Wirtualnej Polski, które przedstawiają sytuacje z życia różnych działów, znajdziecie na nich dużo naturalności i uśmiechu, a film który udało nam się stworzyć stał się  rewelacyjną pamiątką dla uczestników sesji i świetnie prezentuje przebieg i atmosferę panującą w trakcie naszej współpracy. Powiedzcie sami czy może być lepsza rekomendacja?   

Firmowe wideo – prościej, taniej, szybciej! 

Nie będę ukrywał, że dość długo biłem się z myślałem, czy oferta wideo będzie atrakcyjna dla moich klientów, jednak szybko okazało się, że to strzał w dziesiątkę! Dlaczego? Przede wszystkim jest to dodatkowy materiał promocyjny, który świetnie sprawdzi się w social mediach, na stronie internetowej, czy jako część komunikacji rekrutacyjnej. Nie wymaga także od klienta specjalnego przygotowania, nie potrzeba scenariusza, ani dodatkowego zaangażowania pracowników firmy. Zazwyczaj tego typu materiały wideo z udziałem pracowników realizowane są na potrzeby employer brandingu. Jeśli mieliście okazję organizować, lub uczestniczyć w takim przedsięwzięciu na pewno wiecie, że jest to czasochłonny i stresujący proces. W tym wypadku oba te czynniki znikają. Pracownicy są w trakcie sesji, więc praktycznie nie zauważają kamery, a przede wszystkim są po prostu sobą. Czy to nie kwintesencja dobrego firmowego wideo? 

Współpraca w ramach projektów wideo

Jeśli macie w planach sesję zdjęciową, gorąco zachęcam Was do skorzystania także z mojej oferty wideo. Jeśli chcesz przedstawić backstage pracy lub tworzenia produktów świadczenia usług to również zapraszam do kontaktu. Szczegóły wkrótce!  Jeśli zainteresowała Cie próbne sesje biznesowa to zapraszam do obejrzenia całego portfolio. Portrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia dla zespołu, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność.  Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Jeśli poszukujesz fotografa jako osoba prywatna to zapraszam Cie do przeczytania zakresów pakietów indywidualnych sesji biznesowych lub do odwiedzenia mojego sklepu e-commerce.