Fotografia profesjonalna

Fotografia profesjonalna dla Pana Andrzeja Voigt – kandydata na prezydenta została zorganizowana w Warszawie. Celem sesji było wykonanie profesjonalnych zdjęć wizerunkowych do wykorzystania w kampanii prezydenckiej. Bardzo zależało mi na przedstawieniu jak najprawdziwszego wizerunku Pana Andrzeja. Miałem na uwadze również fakt, że zdjęcia będą wykorzystane na różnych nośnikach. Fotografie trafią do prasy drukowanej, na plakaty, ulotki. Wiele osób będzie mogło je zobaczyć również w internecie, w tym w social media.

Najważniejsze szczegóły w fotografii profesjonalnej

W przypadku sesji dla Pana Andrzeja Voigt szalenie istotne były detale. Na początku skupiliśmy się na doborze odpowiedniej garderoby i dodatków, które nie zaburzyły odbioru i pozytywnie wpływają na wizerunek. Pan Andrzej jest biznesmenem z bardzo dużym  wyborem marynarek, koszul i krawatów. Dzięki temu nie mieliśmy najmniejszego problemu z dostosowaniem ich do sesji zdjęciowej. Kolejnym wyzwaniem był czas trwania przyszłej sesji. Ze względu na napięty grafik kandydata przeprowadziliśmy sesje w 2 godziny. Wcześniej przygotowany plan zdjęciowy i testy pozwoliły mi uniknąć niepotrzebnej straty czasu. Po wykonaniu kilkunastu zdjęć wizerunkowych i kilku zmian ustawień 2 lamp byłem gotowy do pracy. Dzięki dobrej komunikacji oraz współpracy ukończyliśmy sesje w stylu fotografia profesjonalna

Efekt sesji dla Andrzeja Voigt

Zdjęcia trafiły na początku do social mediów oraz na ulotki wyborcze. Portret można również znaleść na stronie www kampanii prezydenckiej. Efektem sesji jest stonowany portret biznesowy, który świetnie współgra z granatową grafiką, zachowując spójność i męski charakter. Bardzo dziękuję za zaufanie Panu Andrzejowi Voigt i ludziom z jego  sztabu.

Jeśli zainteresowała Cie fotografia profesjonalna to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutaj. Portrety, budowanie wizerunku profesjonalisty, zdjęcia korporacyjne to moja specjalność. Tutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej.