Dziś przedstawiam Wam sesję w plenerze, ale nieco innym niż ten tradycyjny. Łukasz zdecydował się na sesję w przestrzeni biurowej WeWork. Skąd taka decyzja i jaki osiągnęliśmy efekt końcowy? Zapraszam do lektury!

Dlaczego warto mieć portret w biznesie?

Łukasz jest młodym przedsiębiorą, który rozkręca swój biznes w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla firm. Wizerunek jest dla niego jednym z najważniejszych elementów zdobywania nowych Klientów. Dlaczego w dzisiejszych czasach tak duże znaczenie ma portret w biznesie?

  • Dzięki dobrym zdjęciom wzbudzisz zaufanie oraz wiarygodność wśród swoich kontrahentów
  • Ludzie pamiętają twarze lepiej od sloganów – warto zadbać o to, aby Twoja firma miała ludzką, czyli Twoją twarz 
  • Dobrze wykonany portret biznesowy podkreśli nowoczesny charakter Twojej firmy

Łukasz zdecydował się na profesjonalną sesję, ponieważ był to element strategii, którą opracowała dla niego jego mentorka biznesu. Zdjęcia bedą widoczne w przestrzeni internetowej m.in. w social mediach i na stronie wwwPortret w biznesie to jednak coś więcej niż tylko sylwetka, to również tło zdjęcia, które nadając mu przy tym unikalny charakter i podkreśla przekaz, który chcemy uzyskać. W przypadku Łukasza zdecydowaliśmy się wykonać zdjęcia w biurze, które nie tylko podkreśla profesjonalizm jego usług, ale także daje możliwość naturalnej i wiarygodnej inscenizacji ujęć w trakcie pracy.

Musicie przyznać, że efekt naszej pracy prezentuje się nie tylko nowocześnie, ale także świeżo i efektownie! Jest to zasługa nowoczesnego tła, dobrego doborze dobranej garderoby w jasnych kolorach oraz świetnej atmosferze, którą najlepiej oddaje naturalność Łukasza!

Portret biznesu - Łukasz Warszawa

Portret biznesu w plenerze – Łukasz z Warszawy

Czym jest Portret Biznesu?

Portret biznesu to dla mnie coś więcej niż zwykłe zdjęcie biznesowe. Dzięki odpowiednim elementom (ubiór, tło, poza) możemy za jego pomocą zaprezentować nie tylko siebie, ale także usługi, które oferujemy naszym Klientom. Konkurencja na rynku usług jest coraz większa, bez względu na to jakiego rodzaju działalność prowadzimy. Dobrze zaprezentowany profil firmy wyróżni Cię na tle konkurencji oraz przyciągnie uwagę potencjalnych Klientów. Jestem pewien, że znaczenie profesjonalnego portretu w biznesie będzie coraz większe, szczególnie w obecnym, wirtualnym świecie, kiedy mamy coraz mniej okazji do spotkań twarzą w twarz z naszymi Współpracownikami oraz Klientami. Warto zamieścić takie zdjęcia nie tylko na stronie internetowej, ale także w social mediach, dzięki temu druga strona wie z kim współpracuje i łatwiej jest jej nam zaufać.

Portret Biznesu Warszawa - Mężczyzna

Portret Biznesu Warszawa – Mężczyzna oparty o szarą ścianę.

Jeśli chcesz zainwestować w profesjonalny wizerunek zarówno swój, jak i swojej firmy zapraszam Cię na sesję! Możesz zdecydować się zarówno na sesję indywidualną w ramach jednego z moich pakietów, a jeśli chcesz zaprosić na sesję także swoich współpracowników, skontaktuj się ze mną indywidualnie – wspólnie wypracujemy ofertę skrojoną na miarę twoich potrzeb i oczekiwań.

 

Portret Biznesu - Sesja w Warszawie

Współpraca

Jeśli chcesz wykonać portret biznesu w Warszawie to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutajPortrety, profesjonalny wizerunek biznesowy, zdjęcia korporacyjne to moja specjalnośćTutaj przeczytasz więcej o profesjonalnych portretach, a w tym miejscu o fotografii korporacyjnej. Swój warsztat doskonale również podczas sesji grupowych dla pracowników wskazanego działu lub dla wszystkich pracowników organizacji.

Jeśli jesteś osobą indywidualną to zapraszam do zapoznania się ze szczegółami sesji indywidualnej. Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu w postaci sesji to  zobacz ofertę vouchera podarunkowego, który może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.

Inne moje realizacje

biznesowe zdjęcia prezesa

Profesjonalne zdjęcia biznesowe dla prezesa Państwowego Instytutu Ekonomicznego

 

Profesjonalny portret męski

sesja wizerunkowa warszawa

Sesja wizerunkowa w Warszawie. Mężczyzna na szarym tle.