Fotografia eventowa

Fotografia eventowa to ujęcie chwil podczas ważnego wydarzenia firmowego lub wydarzenia w którym uczestniczy firma. Rolą fotografa jest odnalezienie balansu między sztywnym reportażem zgodnym z harmonogramem imprezy, a dokumentowaniem emocji i ekspresji danej chwili. Dobrze zrobione zdjęcia pozwalają  oglądającemu zobaczyć klimat oraz przekazują najważniejsze punkty z wydarzenia.

Realizacje w ramach fotografii eventowej

Profesjonalizm jako wyznacznik zdjęć

Fotografia konferencji czy spotkania biznesowego nie jest już rzadkością, a stanowi jeden z istotnych elementów obsługi imprezy. Profesjonalizm podczas imprez firmowych jest nie tylko podstawową kwestią, ale elementem niezbędnym do osiągnięcia zdjęć najwyższej jakości. Godziny spędzone z aparatem w dłoni oraz czas potrzebny na osiągnięciu precyzyjnego efektu na zdjęciach również przekłada się na jakość. Tak więc fotografia eventowa to nie przypadkowe ujęcia z ukrycia lub pozowane zdjęcia. To rodzaj fotografii wymagająca pełnego profesjonalizmu i zaangażowania fotografującego. To również umiejętności obserwacji i rejestracji w ważnych momentach. Tutaj możesz przeczytać dlaczego fotografia biznesowa jest tak ważna również dla oprawy twojego wydarzenia. Zachęcam również do obrzejrzenia sesji eventowej dla Dior oraz Bielenda.

Tutaj możesz przeczytać jak pracuje podczas sesji eventowej dla Fundacji K.I.D.S. Case study opisuje zakres prac oraz wyzwania z którymi musiałem się zmierzyć podczas sesji.

Zdjęcia jako wizytówka firmy

Fotografia eventowa to reportaż części lub całości ważnego wydarzenia. Każdy klient życzy sobie, by impreza na którą jestem zapraszany w roli fotografa, zostawiła swój ślad w formie jak najlepszych zdjęć, które jednocześnie będą jego wizytówką. Oczekiwania klienta są wysokie. Moje również. Zależy mi, aby osiągnąć wspólny cel z klientem, dlatego zawsze dokładam wszelkich starań, by zdjęcia eventowe były wizytówką na długie lata. Wizytówką,  która zostawi swój ślad na stronie internetowej, kanałach social media, w broszurach czy ulotkach. Zdjęcia tego typu są również wykorzystywane w działaniach promocyjnych.

Fotografia eventowa – zakres prac

Każda impreza biznesowa jest inna. Na jednej gwiazdami będą ważni prelegenci na innej punktem zwrotnym stanie się dyskusja członków zarządu lub podsumowanie roku pracy przedsiębiorstwa. W swojej pracy skupiam się na tworzeniu oprawy fotograficznej takich wydarzeń firmowych jak: spotkania firmowe, wyjazdy integracyjne, konferencje, bankiety, targi branżowe, spotkania biznesowe. Jeśli masz inny typ wydarzenia biznesowego wymagającego relacji fotograficznej to zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Odpowiadam na 100% zapytań. Kliknij na kontakt i wyślij zapytanie.

Jeśli interesuje Cie sesja eventowa w Warszawie to zapraszam do obejrzenia całego portfolio tutaj. Fotografia eventowa to jedna z moich specjalności. Tutaj przeczytasz więcej o innych portretach biznesowych, a w tym miejscu o fotografii reklamowej. Zapraszam również do odwiedzenia strony poświęconej fotografii eventowej.

Call Now Button