Fotografia eventowa dla Fundacji K.I.D.S.

Tym razem jako przykład fotografii eventowej chciałem przedstawić sesje wykonaną dla Fundacji K.I.D.S. W 2019 roku miałem przyjemność fotografować „II koncert charytatywny wielcy artyści małym pacjentom” na rzecz modernizacji Banku Krwi w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

Zobacz portfolio sesji typu Fotografia eventowa Warszawa. Zapytaj o cene sesji.

Fotografia eventowa Warszawa – zakres prac

Sesja zdjęciowa obejmowała całość wydarzenia. Uczestniczyłem przez cały koncert oraz w części oficjalnej po koncercie. W trakcie realizacji wykonałem setki zdjęć po to by wybrać te najbardziej trafione, oddające najważniejsze momenty imprezy. Ważne dla mnie było przedstawienie następujących po sobie wydarzeń w trakcie koncertu.

Sama fundacja ma duże sukcesy w prowadzeniu modernizacji Centrum Zdrowia Dziecka, udało się już wyremontować Poradnię Okulistyczną oraz znaczną część szpitala. Działania fundacji mają dużo większy zasięg niż same remonty, w niedalekiej przyszłości odbędzie się modernizacja systemu zapisów oraz cała obsługa systemów informatycznych.

Z firmą pracuję od początku jej powstania. Współpraca rozwinęła się bardzo szybko i przechodziła w kolejne etapy. Do tej pory dla fundacji K.I.D.S. fotografowałem różne wydarzenia, otwarcie wyremontowanej poradni, konferencję prasową oraz części szpitala przed i po remoncie.  Fundacja chciała zachować na zdjęciach wygląd szpitala przed zmianami i tym samym pokazać ile zostało zrobione dzięki działaniom społecznym. W ten sposób dotarliśmy do projektu fotografia eventowa. Zapraszam do przeczytania o moim podejściu do wykonywania sesji typu fotografia eventowa tutaj

Współpraca Pro Bono

Współpraca z fundacją odbywa się „pro bono”. Jest to mój gest wdzięczności za pomoc w uratowaniu życia mojego synka 🙂 Jednocześnie chciałem dołożyć swoją cegiełkę do „dobra”, które tworzy na co dzień dla Fundacji K.I.D.S.

Jesteś zainteresowany współpracą? Zobacz inne projekty w ramach Fotografia eventowa Warszawa tutaj lub zapraszam do zapoznania się z całym portfolio tutaj.