Fotografia wnętrz zdecydowanie różni się od sesji biznesowych. Wymaga od fotografa zupełnie innych umiejętności, wyczucia estetyki oraz wiedzy technicznej. Przy tego typu projektach najważniejsze jest sfotografowanie wnętrza w atrakcyjny sposób ukazując jego walory, ale nie zakłamując rzeczywistości. Każde wnętrze wygląda inaczej w odpowiednim świetle. Dobrze jest zobaczyć je wcześniej o różnych porach dnia i wykonać zdjęcia w określonym czasie. Zachowanie pionów i poziomów to podstawa, ukazanie detali, wyposażenia elementów mebli dodaje wartości zdjęciom.

Wyzwania w projekcie

Każdy projekt fotograficzny jest innym i wymaga wykorzystania technik oraz sprzętu. W tym konkretnym wnętrzu wyzwaniem była duża ilość szkła i kamienia, które bardzo skutecznie odbijały światło, powodując niekorzystne efekty w obiektywie i na zdjęciu. Bardzo atrakcyjnie prezentowały się świeże kwiaty i świetnie dobrane przez Martę dodatki. Efekt końcowy możecie ocenić sami 🙂

Fotograf i projektant wnętrz

Apartament przy ul. Aleja Wilanowska w Warszawie to klasyczne wnętrze, w którym przeważają bardzo jasne wnętrza oraz duża ilość szkła. Przy okazji wpisu dot. projektu typu fotografia wnętrz nie mógłbym wspomnieć o przyjemność współpracy z Martą Kwiecień-Dąbską. Marta jest autorką m.in. prezentowanego wnętrza, jest fantastyczną projektantką, stylistką i scenografem ma niesamowite wyczucie stylu, profesjonalne podejście, jest bardzo zaangażowana w każdy projekt, a co najważniejsze wielkie serce, a to podstawa w relacjach biznesowych. Więcej projektów Marty można zobaczyć na jej stronie.

Jesteś zainteresowany współpracą? Zobacz inne projekty w ramach Fotografia wnętrz Warszawa tutaj lub zapraszam do zapoznania się z całym portfolio tutaj.