Zapisz się na live:
Robimy audyt stron www fotografów

Dla kogo jest live?

Live jest dla fotografów lub przyszłych fotografów, którzy chcą skutecznie pozyskiwać zapytania i klientów przez stronę internetową.

Zapisz się na live jeśli:

  • Masz stronę internetową, która nie przynosi Ci nowych zapytań i klientów.
  • Myślisz o zmianie strony internetowej, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę.
  • Niedawno wydałeś 5 000 zł – 10 000 zł na nową stronę, ale ona nie przynosi nowych klientów.
  • Wiesz, że coś nie działa na Twojej stronie, ale nie wiesz co.
  • Trafiają do Ciebie zapytania od klientów, którzy finalnie nie decydują się na Twoje usługi.

Jeśli szukasz odpowiedzi na chociaż jedno z tych pytań to serdecznie zapraszam się na live, który poprowadzę wraz z Kasią Piotrowską – specjalistką od marketingu on-line.

9 czerwca (czwartek)

godzina: 19:00

live: online

Korzyści z uczestnictwa w live:

  • Poznasz najważniejsze elementy strony www fotografa.
  • Dowiesz się jak prezentować zdjęcia na stronie.
  • Usłyszysz dlaczego cennik jest tak ważny.
  • Poznasz najczęstsze błędy na stronach fotografów.
  • Zaznajomisz się ze stylem komunikacji, który stosuje u siebie na stronie www.

Czego się dowiesz na naszym spotkaniu?

Cześć, witam Cię na mojej stronie, jeśli tu jesteś to znaczy, że najprawdopodobniej chcesz rozwinąć swój biznes, mieć więcej zapytań i więcej wolnego czasu. Jestem przekonany, że świetnie trafiłeś/łaś. 🙂 Osobiście przeszedłem drogę od fotografowania znajomych na tle ściany w salonie za butelkę wina, do momentu, w którym współpracuję z klientami z sektora premium. Mam możliwość decydować z kim i kiedy chcę realizować sesje.
Zdradzę Ci sekret: Trzonem mojego biznesu i głównym źródłem pozyskiwania klientów jest strona internetowa.
Przez długi czas nie doceniałem korzyści płynących z posiadania skutecznej strony www. Na szczęście zmieniło się to jakiś czas temu. Obecnie, moja strona dostarcza mi konkretnych klientów, którzy szukają dokładnie takiej fotografii jaką proponuję, wynika to z kilku czynników:

UWAGA: Każdy uczestnik przed spotkaniem otrzyma link do transmisji na żywo w dniu spotkania.

Prowadzący live

Marian Chrzan - fotograf

Fotografią biznesową i wizerunkową zajmuję się od 8 lat. W tym czasie wypracowałem swój unikalny styl zdjęć i prowadzenia sesji. Dlatego dziś proponuję “Nowy wymiar fotografii biznesowej”. Zdjęcia nowoczesne, pełne pozytywnej energii, łamiące typowe stereotypy zdjęć biznesowych, które zazwyczaj oglądamy w sieci. Skupione na człowieku, a nie na stanowisku z naciskiem na jego najlepszą stronę. Zdjęcia za którymi kryje się fantastyczna współpraca pełna zrozumienia, dobrego humoru, fajnej przyjaznej atmosfery i bardzo profesjonalnego podejścia. Zdjęcia które zapadają w pamięć mimo tysięcy zdjęć otaczających je w sieci.


W 2021 roku zostałem ekspertem Canon. Kulisy mojej pracy możesz zobaczyć w serii “W Obiektywie“. Jestem również ambasadorem Fotoforma. To właśnie z fotoforma.pl prowadzę cykliczne warsztaty dla fotografów.

Kasia Piotrowska - marketing online

Mam 10-letnie doświadczenie w działaniach na styku marketingu, biznesu, technologii. Zawodowo specjalizuje się w marketingu małej firmy. Moją misją jest wspieranie firm w odniesieniu sukcesu w internecie. Na co dzień łącze wartościowe produkty, usługi z osobami, które ich potrzebują. Ostatnie 2 lata to czas intensywnej pracy z firmami z branży kreatywnej, w tym z fotografami. 

Współtworzę agencje marketingową Digital Hunters, która daje wiatr w żagle dobrym markom, produktom i usługom. Moja praca to przekładanie pomysłów, idei w realne wyniki biznesowe. Na co dzień lubię pomagać przedsiębiorcom, pracować z myślą końca oraz wizją sukcesu. Wierzę w moc dialogu, współpracy i kompromisu. Dowiedz się więcej na kpiotrowska.pl o konsultacjach marketingowych dla fotografów.

Wspierają nas:

Call Now Button