Zapisz się na live: Zbuduj profesjonalny biznes fotografa

Dla kogo jest live?

Live jest dla początkujących fotografów oraz fotografów, którzy chcą zwiększyć ilość oraz jakość realizowanych sesji zdjęciowych.

Jeśli masz pytania:

  • Zastanawiasz się, czy fotografia biznesowa lub wizerunkowa jest dla Ciebie?
  • A może masz już za sobą tego typu zlecenia i chciałbyś/chciałabyś mieć ich więcej?
  • Może czujesz, że Twój biznes się zatrzymał i zastanawiasz się dlaczego?
  • Czasem wpadają zapytania, ale finalnie klient nie decyduje się na współpracę z Tobą?
  • Przegrywasz z konkurencją?
  • Łapiesz wszystko, co wpadnie i nie możesz sobie pozwolić na selektywność i wybór klientów, z którymi chciałbyś/chciałabyś pracować?

Jeśli szukasz odpowiedzi na chociaż jedno z tych pytań to serdecznie zapraszam się na live, który poprowadzę wraz z Kasią Piotrowską – specjalistką od marketingu on-line.

27 października (czwartek)

godzina: 19:00

live: online

Czego się dowiesz na naszym spotkaniu?

Cześć, witam Cię na mojej stronie, jeśli tu jesteś to znaczy, że najprawdopodobniej chcesz rozwinąć swój biznes, mieć więcej zapytań i więcej wolnego czasu. Jestem przekonany, że świetnie trafiłeś/łaś. 🙂 Osobiście przeszedłem drogę od fotografowania znajomych na tle ściany w salonie za butelkę wina, do momentu, w którym współpracuję z klientami z sektora premium, mam możliwość decydować z kim i kiedy chcę realizować sesje. Mimo kilkukrotnej podwyżki cen, na mojej skrzynce mailowej pojawia się od kilku do kilkunastu zapytań tygodniowo, a proponowane wyceny bardzo często zaczynają się od „liczby dwucyfrowej” 
Zanim znalazłem się w miejscu, w którym obecnie jestem, dużo musiałem się nauczyć. Zarówno w kwestii robienia zdjęć jak i pracy z ludźmi. Nie obyło się oczywiście bez błędów, nieporozumień czy stresujących realizacji. Live, na który Cię zapraszam jest opisem drogi, którą pokonałem, rozwijając mój biznes fotograficzny. Gościem specjalnym będzie Kasia Piotrowska – specjalistka od marketingu online, która działa najskuteczniej na świecie, by zwiększyć ilość leadów i sprzedaż.

UWAGA: Każdy uczestnik przed spotkaniem otrzyma link do transmisji na żywo w dniu spotkania.

Prowadzący live

Marian Chrzan - fotograf

Specjalizuję się w fotografii biznesowej, wizerunkowej i komercyjnej. Moje doświadczenie oraz warsztat fotograficzny sprawiają, że podczas sesji zdjęciowej jestem w stanie osiągnąć głębszy przekaz niż tylko najlepszą prezentację fotografowanej osoby. Konkretne, męskie spojrzenie oraz skrupulatna organizacja sesji składają się na świetne rezultaty widoczne na zdjęciach.


W 2021 roku zostałem ekspertem Canon. Opis mojej fotografii możesz zobaczyć w serii “W Obiektywie“. Jestem również ambasadorem Fotoforma. To właśnie z fotoforma.pl prowadzę cykliczne warsztaty dla fotografów.

Kasia Piotrowska - marketing online

Mam 10-letnie doświadczenie w działaniach na styku marketingu, biznesu, technologii. Zawodowo pomaga realizuje misję z dostarczaniem wiedzy na temat marketingu małych firm. Moją misją jest wspieranie firm w odniesieniu sukcesu w internecie. Na co dzień łącze wartościowe produkty, usługi z osobami, które ich potrzebują. Ostatnie 2 lata to czas intensywnej pracy z firmami z branży kreatywnej, w tym z fotografami. 

W ramach marki własnej udziela Kasia Piotrowska konsultacji i mentoringu marketingowego, który daje wiatr w żagle dobrym markom, produktom i usługom. Moja praca to przekładanie pomysłów, idei w realne wyniki biznesowe. Na co dzień lubię pomagać przedsiębiorcom, pracować z myślą końca oraz wizją sukcesu. Wierzę w moc dialogu, współpracy i kompromisu.

Wspierają nas:

Call Now Button