Zapisz się na live: Jak wprowadzić swój biznes fotograficzny na wyższy poziom

Dla kogo jest live?

Live jest dla początkujących fotografów oraz fotografów, którzy chcą zwiększyć ilość oraz jakość realizowanych sesji zdjęciowych.

Jeśli masz pytania:

  • Zastanawiasz się, czy fotografia biznesowa lub wizerunkowa jest dla Ciebie?
  • A może masz już za sobą tego typu zlecenia i chciałbyś/chciałabyś mieć ich więcej?
  • Może czujesz, że Twój biznes się zatrzymał i zastanawiasz się dlaczego?
  • Czasem wpadają zapytania, ale finalnie klient nie decyduje się na współpracę z Tobą?
  • Przegrywasz z konkurencją?
  • Łapiesz wszystko, co wpadnie i nie możesz sobie pozwolić na selektywność i wybór klientów, z którymi chciałbyś/chciałabyś pracować?

Jeśli szukasz odpowiedzi na chociaż jedno z tych pytań to serdecznie zapraszam się na live, który poprowadzę wraz z Kasią Piotrowską – specjalistką od marketingu on-line.

21 kwietnia (czwartek)

godzina: 18:00

live: online

Czego się dowiesz na naszym spotkaniu?

Cześć, witam Cię na mojej stronie, jeśli tu jesteś to znaczy, że najprawdopodobniej chcesz rozwinąć swój biznes, mieć więcej zapytań i więcej wolnego czasu. Jestem przekonany, że świetnie trafiłeś/łaś. 🙂 Osobiście przeszedłem drogę od fotografowania znajomych na tle ściany w salonie za butelkę wina, do momentu, w którym współpracuję z klientami z sektora premium, mam możliwość decydować z kim i kiedy chcę realizować sesje. Mimo kilkukrotnej podwyżki cen, na mojej skrzynce mailowej pojawia się od kilku do kilkunastu zapytań tygodniowo, a proponowane wyceny bardzo często zaczynają się od „liczby dwucyfrowej” 
Zanim znalazłem się w miejscu, w którym obecnie jestem, dużo musiałem się nauczyć. Zarówno w kwestii robienia zdjęć jak i pracy z ludźmi. Nie obyło się oczywiście bez błędów, nieporozumień czy stresujących realizacji. Live, na który Cię zapraszam jest opisem drogi, którą pokonałem, rozwijając mój biznes fotograficzny. Gościem specjalnym będzie Kasia Piotrowska – specjalistka od marketingu online, która działa najskuteczniej na świecie, by zwiększyć ilość leadów i sprzedaż.

UWAGA: Każdy uczestnik przed spotkaniem otrzyma link do transmisji na żywo w dniu spotkania.

Prowadzący live

Marian Chrzan - fotograf

Specjalizuję się w fotografii biznesowej, wizerunkowej i komercyjnej. Moje doświadczenie oraz warsztat fotograficzny sprawiają, że podczas sesji zdjęciowej jestem w stanie osiągnąć głębszy przekaz niż tylko najlepszą prezentację fotografowanej osoby. Konkretne, męskie spojrzenie oraz skrupulatna organizacja sesji składają się na świetne rezultaty widoczne na zdjęciach.


W 2021 roku zostałem ekspertem Canon. Opis mojej fotografii możesz zobaczyć w serii „W Obiektywie„. Jestem również ambasadorem Fotoforma. To właśnie z fotoforma.pl prowadzę cykliczne warsztaty dla fotografów.

Kasia Piotrowska - marketing online

Mam 10-letnie doświadczenie w działaniach na styku marketingu, biznesu, technologii. Zawodowo specjalizuje się w marketingu online. Moją misją jest wspieranie firm w odniesieniu sukcesu w internecie. Na co dzień łącze wartościowe produkty, usługi z osobami, które ich potrzebują. Ostatnie 2 lata to czas intensywnej pracy z firmami z branży kreatywnej, w tym z fotografami. 

Współtworzę agencje marketingową Digital Hunters, która daje wiatr w żagle dobrym markom, produktom i usługom. Moja praca to przekładanie pomysłów, idei w realne wyniki biznesowe. Na co dzień lubię pomagać przedsiębiorcom, pracować z myślą końca oraz wizją sukcesu. Wierzę w moc dialogu, współpracy i kompromisu.

Wspierają nas:

marianchrzan.pl używa plików cookies aby usprawnić Twoje doświadczenie. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj Cookie Policy
Call Now Button