Zapisz się na live:
7 kroków do dochodowego biznesu fotografa w 2023

Dla kogo jest live?

 • fotografów, którzy chcą lepiej rozwijać własnym biznesem w 2023,
 • fotografów, którzy chcą zaplanować działania w 2023,
 • doświadczonych fotografów, którzy już są na rynku, ale chcą zwiększyć ilość zapytań od klientów oraz jakość realizowanych sesji zdjęciowych,
 • fotografów, którzy widzą sufit w biznesie i chcą ruszyć naprzód w 2023

Dlaczego 7 małych kroków?

Pracując z fotografami, prowadząc warsztaty i webinary zauważyliśmy, że możesz budować dochodowy biznes fotografa podążając podobną drogą. Nasze doświadczenia i wnioski z warsztatów oraz indywidualnych konsultacji zebraliśmy w formie 7 kroków, które prowadzą do dochodowego biznesu fotograficznego. Poznanie 7 małych kroków pomoże Ci zwiększyć przychody i sprzedaż w biznesie w 2023. Jeśli i Ty chcesz rozwinąć z przytupem biznes fotografa w 2023 roku, to ten LIVE jest dla Ciebie!

10 stycznia (wtorek)

godzina: 19:00

live: online

Powinieneś dołączyć do live, jeśli:

 • Chcesz otrzymywać więcej zapytań o sesje zdjęciowe w 2023 roku.
 • Nie wiesz, od czego zacząć planowanie w biznesie fotografa w Nowym Roku.
 • Czujesz, że Twój biznes się zatrzymał i nie wiesz dlaczego.
 • Wysyłasz ofertę, ale klient nie decyduje się na współpracę z Tobą.
 • Robisz reklamy, aktualizujesz treści na Facebooku, Instagramie i innych Social Mediach, ale nie przynosi to sprzedaży.
 • Konkurujesz z innymi fotografami tylko ceną.
 • Wiesz, że Twój biznes mógłby rozwijać się zdecydowanie szybciej.
 • Klienci kupują sesje tylko raz i nie wracają.
 • Chcesz ruszyć swoją markę osobistą fotografa ale nie wiesz od czego zacząć.

Jeśli chociaż jeden z powyższych punktów dotyczy Twojego biznesu, to zapisz się już teraz na bezpłatny live, który obędzie się 10 stycznia.

UWAGA: Każdy uczestnik przed spotkaniem otrzyma link do transmisji na żywo w dniu spotkania.

Prowadzący live

Marian Chrzan - fotograf

Specjalizuję się w fotografii biznesowej, wizerunkowej i komercyjnej. Moje doświadczenie oraz warsztat fotograficzny sprawiają, że podczas sesji zdjęciowej jestem w stanie osiągnąć głębszy przekaz niż tylko najlepszą prezentację fotografowanej osoby. Konkretne, męskie spojrzenie oraz skrupulatna organizacja sesji składają się na świetne rezultaty widoczne na zdjęciach.


W 2021 roku zostałem ekspertem Canon. Opis mojej fotografii możesz zobaczyć w serii “W Obiektywie“. Jestem również ambasadorem Fotoforma. To właśnie z fotoforma.pl prowadzę cykliczne warsztaty dla fotografów.

dr Kasia Piotrowska - marketing online

Mam 10-letnie doświadczenie w działaniach na styku marketingu, biznesu, technologii. Zawodowo specjalizuje się w marketingu online. Moją misją jest wspieranie firm w odniesieniu sukcesu w internecie. Na co dzień łącze wartościowe produkty, usługi z osobami, które ich potrzebują. Ostatnie 2 lata to czas intensywnej pracy z firmami z branży kreatywnej, w tym z fotografami. 

W ramch marki własnej udziela Kasia Piotrowska konsultacji i mentoringu marketingowego, który daje wiatr w żagle dobrym markom, produktom i usługom. Moja praca to przekładanie pomysłów, idei w realne wyniki biznesowe. Na co dzień lubię pomagać przedsiębiorcom, pracować z myślą końca oraz wizją sukcesu. Wierzę w moc dialogu, współpracy i kompromisu.

Wspierają nas:

Call Now Button