Zapisz się na live:
10 błędów, które zabijają Twój biznes fotografa

Dla kogo jest live?

  • początkujących fotografów, którzy chcą szybciej ruszyć z własnym biznesem i aktywnie pozyskiwać klientów
  • fotografów, którzy już są na rynku, ale chcą zwiększyć ilość zapytań od klientów oraz jakość realizowanych sesji zdjęciowych.

Dlaczego 10 błędów?

Pracując z fotografami nad rozwojem biznesu zauważyliśmy, że zdecydowana większość z nich popełnia te same błędy. Wpływają one finalnie na przychody i sprzedaż fotografa. Nasze doświadczenia i wnioski z warsztatów oraz indywidualnych konsultacji zebraliśmy w formie 10 najczęściej popełnianych błędów, które mogą zabić Twój biznes fotograficzny. Poznając te błędy możesz krok po kroku zmieniać swój biznes.

17 listopad (czwartek)

godzina: 19:00

live: online

Powinieneś dołączyć do live, jeśli:

  • Masz problem z zapytaniami od potencjalnych klientów.
  • Wysyłasz ofertę, ale klient nie decyduje się na współpracę z Tobą.
  • Robisz reklamy, aktualizujesz treści na Facebooku, Instagramie i innych Social Mediach, ale nie przynosi to sprzedaży.
  • Konkurujesz z innymi fotografami tylko ceną.
  • Czujesz, że Twój biznes się zatrzymał i nie wiesz dlaczego.
  • Wiesz, że Twój biznes mógłby rozwijać się zdecydowanie szybciej.
  • Klienci kupują sesje tylko raz i nie wracają.
  • Masz mało opinii i rekomendacji.

Jeśli chociaż jeden z powyższych punktów dotyczy Twojego biznesu to zapisz się już teraz na bezpłatny live, który obędzie się 17 listopada.

UWAGA: Każdy uczestnik przed spotkaniem otrzyma link do transmisji na żywo w dniu spotkania.

Prowadzący live

Marian Chrzan - fotograf

Specjalizuję się w fotografii biznesowej, wizerunkowej i komercyjnej. Moje doświadczenie oraz warsztat fotograficzny sprawiają, że podczas sesji zdjęciowej jestem w stanie osiągnąć głębszy przekaz niż tylko najlepszą prezentację fotografowanej osoby. Konkretne, męskie spojrzenie oraz skrupulatna organizacja sesji składają się na świetne rezultaty widoczne na zdjęciach.


W 2021 roku zostałem ekspertem Canon. Opis mojej fotografii możesz zobaczyć w serii “W Obiektywie“. Jestem również ambasadorem Fotoforma. To właśnie z fotoforma.pl prowadzę cykliczne warsztaty dla fotografów.

Kasia Piotrowska - marketing online

Mam 10-letnie doświadczenie w działaniach na styku marketingu, biznesu, technologii. Zawodowo specjalizuje się w marketingu online. Moją misją jest wspieranie firm w odniesieniu sukcesu w internecie. Na co dzień łącze wartościowe produkty, usługi z osobami, które ich potrzebują. Ostatnie 2 lata to czas intensywnej pracy z firmami z branży kreatywnej, w tym z fotografami. 

W ramach marki własnej udziela Kasia Piotrowska konsultacji i mentoringu marketingowego, który daje wiatr w żagle dobrym markom, produktom i usługom. Moja praca to przekładanie pomysłów, idei w realne wyniki biznesowe. Na co dzień lubię pomagać przedsiębiorcom, pracować z myślą końca oraz wizją sukcesu. Wierzę w moc dialogu, współpracy i kompromisu.

Wspierają nas:

Call Now Button